Возвращение блудного отца

8 декабря 2018, сб. 19:00
от 60 грн.
от 60 грн.

О событии

Чому варто піти на виставу "Повернення блудного батька"?

1. Повороти сюжету, які змусять вас здивуватися.
2. Каскад комічних сцен.
3. Непрості, але цікаві персонажі.

"Повернення блудного батька" - фантастична комедія, повна сюрпризів. В основі вистави - п'єса відомого українського телеведучого Іллі Ноябрьова.

Фільм, знятий за твором, вийшов в 2009 році, а в наступному році відбулася театральна прем'єра Театру драми і комедії на лівому березі. Ноябрьов є і режисером-постановником вистави. Дія сюжету відбувається в 1970-і роки.

Тетяна - самотня жінка, яка сама виростила двох дітей. Ми потрапляємо на її ювілей, в самому розпалі якого неждано-негадано повертається її чоловік, який був відсутній ні багато, ні мало 17 років. Але привели його не благі спонукання і не почуття провини. Пропалений аферист вирішив повернутися в сім'ю через багато років лише тому, що хоче поживитися за рахунок родичів.

Звичайно, повернення "блудного батька і чоловіка" ставить мирне існування сім'ї з ніг на голову. А ось чи вдасться шахраєві втілити свій підступний план в життя - це велике питання. Адже непросто поступати безсердечно, коли на кін поставлено довіру і любов власних дітей. Ви обов'язково посмієтеся від душі, але цей сміх буде не бездумним. Чекаємо Вас!

Похожие события

Спектакль Чужие. Театр ушей 03 февраля 19:00, вс Спектакль Чужие. Театр ушей Киев, Дом Архитектора от 299 грн. Спектакль Чужие. Театр ушей Уже не хочу 03 февраля Спектакль Чужие. Театр ушей Дом Архитектора Купить Стихи Письма Смех 06 февраля 20:00, ср Стихи Письма Смех Киев, Дом Кино от 100 грн. Стихи Письма Смех Уже не хочу 06 февраля Стихи Письма Смех Дом Кино Купить Немецкий цирк Black and White Немецкий цирк Black and White 50 Событий Немецкий цирк Black and White 31.01 - 21.04.2019 Чёрный Квадрат. Ты мое все 19 февраля 19:30, вт Чёрный Квадрат. Ты мое все Киев, Bel etage от 149 грн. Чёрный Квадрат. Ты мое все Уже не хочу 19 февраля Чёрный Квадрат. Ты мое все Bel etage Купить