Возвращение блудного отца

8 декабря 2018, сб. 19:00
от 60 грн.
от 60 грн.

О событии

Чому варто піти на виставу "Повернення блудного батька"?

1. Повороти сюжету, які змусять вас здивуватися.
2. Каскад комічних сцен.
3. Непрості, але цікаві персонажі.

"Повернення блудного батька" - фантастична комедія, повна сюрпризів. В основі вистави - п'єса відомого українського телеведучого Іллі Ноябрьова.

Фільм, знятий за твором, вийшов в 2009 році, а в наступному році відбулася театральна прем'єра Театру драми і комедії на лівому березі. Ноябрьов є і режисером-постановником вистави. Дія сюжету відбувається в 1970-і роки.

Тетяна - самотня жінка, яка сама виростила двох дітей. Ми потрапляємо на її ювілей, в самому розпалі якого неждано-негадано повертається її чоловік, який був відсутній ні багато, ні мало 17 років. Але привели його не благі спонукання і не почуття провини. Пропалений аферист вирішив повернутися в сім'ю через багато років лише тому, що хоче поживитися за рахунок родичів.

Звичайно, повернення "блудного батька і чоловіка" ставить мирне існування сім'ї з ніг на голову. А ось чи вдасться шахраєві втілити свій підступний план в життя - це велике питання. Адже непросто поступати безсердечно, коли на кін поставлено довіру і любов власних дітей. Ви обов'язково посмієтеся від душі, але цей сміх буде не бездумним. Чекаємо Вас!

Похожие события

Шопениана. Кармен-сюита 26 июня 18:30, ср Шопениана. Кармен-сюита Одесса, Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета от 60 грн. Шопениана. Кармен-сюита Уже не хочу 26 июня Шопениана. Кармен-сюита Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Купить Евгений Онегин 27 июня 18:30, чт Евгений Онегин Одесса, Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета от 30 грн. Евгений Онегин Уже не хочу 27 июня Евгений Онегин Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Купить Мадам Баттерфляй 29 июня 18:30, сб Мадам Баттерфляй Одесса, Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета от 40 грн. Мадам Баттерфляй Уже не хочу 29 июня Мадам Баттерфляй Одесский Национальный Академический театр Оперы и Балета Купить Фестиваль Киев Модерн Балет Фестиваль Киев Модерн Балет 6 Событий Фестиваль Киев Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019