Новая дата

Вышел Покурить

2 мая 2020, сб. 19:00
Bingo Киев, пр-т Победы, 112
от 499 грн.
от 499 грн.
Выбрать билет

О событии

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.
Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.
Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Вышел Покурить в Киеве! Ждем вас 27 марта в 19:00 на площадке MonteRay Live Stage.

Вы можете купить билеты на Вышел Покурить на Concert.ua онлайн. А также оформить заказ с доставкой курьером или забрать заказ на фирменных бланках в нашем ближайшем билетном офисе (накануне события эти способы становятся не доступными).


Сегодня ночью они просятся на свободу. Ты когда-нибудь думал о настоящей свободе? Свободе от мнения других… Даже от своего собственного? Молния, возьми мою руку. Покажи мне свое лицо на дне черной воды.

ВЫШЕЛ ПОКУРИТЬ = казнь твоего страха.

То, что рассекает его сияющим лезвием.

Давит, словно осенний лист.