Fantastic Jazz Band. Mambo, Cha-Cha, Swing

Джаз
12 ноября 2017, вс. 19:00
Fantastic Home Киев, ВДНГ, пр. Глушкова, 1, павільйон №6
90 - 150 грн.
90 - 150 грн.

Галерея

О событии

Неймовірно запальний джаз у Fantastic Home на ВДНГ 12-го жовтня представляє "Fantastic Jazz Band". Кращі джазові музиканти країни під керівництвом бенд-лідера Ігоря Д‘яченка презунтують програму "Mambo, Cha-Cha, Swing".

У виконанні "Fantastic Jazz Band" золоті мелодії 20 століття, класика Latin Jazz, Swing, R&B в ориґінальних та авторських аранжуваннях.


Музичний стиль 40-х років минулого століття – це коктейль Swing, Latin, Rythm`N`Blues та аутентика Mambo. Легко, невимушено і водночас віртуозно співає королева українського джазу Марі Жигінас. Гурмани оцінять виразність музичного смаку, яскраві імпровізації солістів, розмаїття ритму і гармонії.


У музичному калейдоскопі вечора лунатимуть мелодії PEREZ PRADO, RAY CHARLES, ROSEMARY CLOONEY, PEGGY LEE та багатьох інших.


"Fantastic Jazz Band" - джазовий ансамбль солістів: 

Марі Жигінас - вокал
Ігор Д'яченко - саксофон, аранжування, бендлідер
Ігор Петрук - саксофон, перкусія
Богдан Кравчук - саксофон, аранжування
Олександр Гудзь – труба
Олександр Чаркін - тромбон
Фелікс Гершкович - контрабас, бас-гітара
Денис Донцов - гітара
Ігор Агрич - рояль, електро-піано
Андрій Чайка - ударні


Музиканти «Fantastic Jazz Band»
– учасники багатьох джазових фестивалів і форумів в Україні та за кордоном. Керівник бенду Ігор Д'яченко – відомий у Європі джазовий музикант, тенор-саксофоніст, яскравий представник "OLD JAZZ SCOOL" - класичної джазової школи.