Я куплю тебе Мальдивы

03.09 - 11.10 Событий: 3
от 200 грн.
Выбрать событие

О событиях

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Організатор: Київський театр "Тисячоліття"
Контакти організатора: +38 067 537 38 47

Киевский театр "Тысячелетие" представляет спектакль "Я куплю тебе Мальдивы".

Если вы любите посмеяться и получить от похода в театр море положительных эмоций, комедия «Я куплю тебе Мальдивы» по пьесе «Смешные деньги» Рея Куни - именно для вас!

Это блестящая комедия положений. Вихрь и каскад меняющихся обстоятельств, растущих как снежный ком, которые обостряются до финала, заставляют героев мгновенно реагировать на них, приспосабливаться, меняться и, в конце концов, по-новому взглянуть на свою жизнь.

Комедия со всеми признаками детектива, супружеской драмы, эротическими выходками и... большими деньгами. Это ироничный и веселый взгляд на человека с его слабостями, надеждами и желаниями быть счастливым!

Список событий

Я куплю тебе Мальдивы

03 сентября 2020 19:00

Киев, Дворец Украина (малый зал)

Перейти к описанию
от 200 грн.

Я куплю тебе Мальдивы

30 сентября 2020 19:00

Киев, Дворец Украина (малый зал)

Перейти к описанию
от 200 грн.

Я куплю тебе Мальдивы

11 октября 2020 19:00

Киев, Дворец Украина (малый зал)

Перейти к описанию
от 200 грн.