100 років тому в Європі

11 жовтня 2019, Пт. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт «100 років тому в Європі» в Києві?

1. Побачити мальовничі музичні горизонти, гойдаючись на хвилях величезного океану красивих мелодій.
2. Насолодитися найвищим рівнем виконання піаніста.
3. У звуковому різноманітності розглянути різноманітність оточуючого нас світу.

Концерт піаніста Дмитра Онищенка в Києві. Програма «Сто років тому в Європі».

11 жовтня в Будинку Актора для вас зіграє неперевершений Дмитро Онищенко. Піаніст зі світовим ім'ям представить приголомшливу програму «100 років тому в Європі». Зустрічі такого рівня завжди довгоочікувані серед столичної публіки. Тому рекомендуємо вже сьогодні вибирати зручні місця в залі і замовляти квитки заздалегідь.

«100 років тому в Європі»: твори великих композиторів у виконанні маестро Дмитра Онищенка.

У програмі концерту «100 років тому в Європі»:
• А. Берг - Тема і Варіація ля мінор;
• К. Дебюссі - шість прелюдій;
• А. Гранадос - дві п'єси з циклу «Гойескі»;
• Я. Сібеліус - цикл «Дерева» Ор. 75;
• Н. Нижанківський - Маленька сюїта «Листи до неї»;
• А. Скрябін - Прелюдії Ор. 74;
• С. Рахманінов - п'ять прелюдій з Ор. 23 і ор. 32.

Музика першої третини XX століття в фортепіанному виконанні віртуозного музиканта - справжня насолода для цінителя. Дебюссі і Берг підморгнути один одному, домовляючись про нові прийоми. Романтик Гранадос поділиться своїм захватом красою морського заходу. Потім на глядача суворо погляне Ян Сібеліус, поступившись сцену Нестору Нижанківського. В очікуванні чогось неймовірного з'явиться Скрябін, передавши слово великому Рахманінова.

Головна ідея концерту - показати різноманітність життя і підкреслити важливість творення.

Дмитро Онищенко отримав прекрасну музичну освіту, удосконалюючи свою майстерність під керівництвом професорів Великобританії і США. Піаніст завоював високі нагороди на багатьох міжнародних конкурсах і випустив понад 20 дисків своїх записів.

Схожі події

Рок баллады в саду. Виртуозы Киева 14 серпня 19:00, Пт Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 400 грн. Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Вже не хочу 14 серпня Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати JONY Нова дата 15 серпня 22:00, Сб JONY Одеса, Red Line від 600 грн. JONY Вже не хочу 15 серпня JONY Red Line Придбати Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт 09 вересня 19:00, Ср Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Київ, D12 від 390 грн. Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Вже не хочу 09 вересня Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт D12 Придбати