24-pay-mark Created with Sketch.

100 років тому в Європі

11 жовтня 2019, пт. 19:00-21:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 100 ₴
від 100 ₴

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт «100 років тому в Європі» в Києві?

1. Побачити мальовничі музичні горизонти, гойдаючись на хвилях величезного океану красивих мелодій.
2. Насолодитися найвищим рівнем виконання піаніста.
3. У звуковому різноманітності розглянути різноманітність оточуючого нас світу.

Концерт піаніста Дмитра Онищенка в Києві. Програма «Сто років тому в Європі».

11 жовтня в Будинку Актора для вас зіграє неперевершений Дмитро Онищенко. Піаніст зі світовим ім'ям представить приголомшливу програму «100 років тому в Європі». Зустрічі такого рівня завжди довгоочікувані серед столичної публіки. Тому рекомендуємо вже сьогодні вибирати зручні місця в залі і замовляти квитки заздалегідь.

«100 років тому в Європі»: твори великих композиторів у виконанні маестро Дмитра Онищенка.

У програмі концерту «100 років тому в Європі»:
• А. Берг - Тема і Варіація ля мінор;
• К. Дебюссі - шість прелюдій;
• А. Гранадос - дві п'єси з циклу «Гойескі»;
• Я. Сібеліус - цикл «Дерева» Ор. 75;
• Н. Нижанківський - Маленька сюїта «Листи до неї»;
• А. Скрябін - Прелюдії Ор. 74;
• С. Рахманінов - п'ять прелюдій з Ор. 23 і ор. 32.

Музика першої третини XX століття в фортепіанному виконанні віртуозного музиканта - справжня насолода для цінителя. Дебюссі і Берг підморгнути один одному, домовляючись про нові прийоми. Романтик Гранадос поділиться своїм захватом красою морського заходу. Потім на глядача суворо погляне Ян Сібеліус, поступившись сцену Нестору Нижанківського. В очікуванні чогось неймовірного з'явиться Скрябін, передавши слово великому Рахманінова.

Головна ідея концерту - показати різноманітність життя і підкреслити важливість творення.

Дмитро Онищенко отримав прекрасну музичну освіту, удосконалюючи свою майстерність під керівництвом професорів Великобританії і США. Піаніст завоював високі нагороди на багатьох міжнародних конкурсах і випустив понад 20 дисків своїх записів.

Схожі події

Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 1100 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Київ, Палац спорту від 549 ₴ Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Палац спорту Придбати Love songs на даху ЦУМ 20 липня 19:00, сб Love songs на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 550 ₴ Love songs на даху ЦУМ Вже не хочу 20 липня Love songs на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI 20 липня 16:00, сб HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI Київ, KURENI від 300 ₴ HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI Вже не хочу 20 липня HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI KURENI Придбати