20 жовтня 2018, Сб. 20:00
Stereo Plaza. Малий зал Київ, пр-т. Лобановського, 119
від 450 грн.
від 450 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт 104 і Truwer?

1. Прокачані біти від популярних реперів.
2. Глибокий текст на злободенні теми.
3. Знайомство з новим альбомом 104 і Truwer «Сафари».

Зверніть увагу! Через технічні причини концерт переноситься на 20.10.2018.

У столиці буде звучати справжній реп, адже найкрутіші МС - 104 і Truwer - готуються поділиться з українцями своїм новим альбомом «Сафари».

104 і Truwer - цілком успішні підопічні всім відомого Скриптоніта, який, до речі, доклав руку до створення «Сафари». Тож знаючи стиль останнього, можна сміливо очікувати від двох МС по-справжньому глибоких тем.

Альбом уже побачив світ. Як стверджує Truwer, за півроку до події у них вже було близько восьми повноцінних треків і народження альбому було тільки питанням часу. Хлопці «добили» його за літо. До речі, трек «Сафари» був написаний Truwer всього за п'ятнадцять хвилин - просто на коліні в альтанці.

Останній, або, точніше, «крайній» (Саян не любить слово «останній») альбом вже встиг нашуміти на батьківщині, і тепер МС поспішають підкорити сусідів.

Не пропусти дебют альбому в Україні!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати