24-pay-mark Created with Sketch.

1914

19 листопада 2021, пт. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 600 грн.
від 600 грн.

Про подiю

1914 у Києві! Чекаємо на вас 2021-11-19 в 19:00 на локації ATLAS, Київ.
Ви можете придбати квитки на 1914 на Concert.ua онлайн.Львів'яни 1914 повертаються до гри з новим альбомом Where Fear and Weapons Meet

Днями вже відбулася прем'єра нового відео на трек ...And a Cross Now Marks His Place, що його хлопці записали з Ніком Голмсом із Paradise Lost.
А почути альбом наживо повністю можна буде на презентації 19 листопада в клубі Atlas.

Майбутній альбом продовжує тему, яку гурт розпочав на платівці 'The Blind...', з однією істотною відмінністю – це історії про надію, в яких більшість наших персонажів залишаються живими та повертаються додому героями. Так, мова все ще йде про страх, смерть та безглуздість війни, але надія – це єдине, заради чого тримається солдат. Надія й удача. Навіть обкладинка альбому відображає це – чоловік лежить поранений, стікаючи кров'ю в окопі, простягає руку до Смерті, благаючи позбавити його від страждань, та Смерть відмовляється його прийняти. Він заслуговує на життя.

Альбом починається із вбивства в Сараєво, проводить слухачів через найкривавіші моменти Великої війни і закінчує монологом на могилі юнака, що загинув у своєму першому бою.

«Цього разу заглибитися в історичне тло під час створення треків було ще складніше. Ми не співаємо пісні, ми розповідаємо історії», каже гурт.

Схожі події

Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ 16 грудня 18:00, пт Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 1450 грн. Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Вже не хочу 16 грудня Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Stereo Plaza Придбати Класика при свічках «Пори року» Вівальді 09 грудня 19:00, пт Класика при свічках «Пори року» Вівальді Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Класика при свічках «Пори року» Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках «Пори року» Вівальді КВЦ PARKOVY Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати Світла класика при свічках 11 грудня 18:00, нд Світла класика при свічках Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 11 грудня Світла класика при свічках Будинок Кіно Придбати