3D балет. Лісова пісня

21 квітня 2019, Нд. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на 3D балет "Лісова пісня"?

1. Захопливий 3-D балет від театру хореографії OSDC.
2. За мотивами драми-феєрії "Лісова пісня" Лесі Українки.
3. Пристрасть і любов під зоряним небом.

Мистецький проект ARTSPACE Київського Планетарію та театр хореографії OSDC запрошують на 3D балет "Лісова пісня"!

Історія про кохання двох істот з різних світів, що ставить запитання: “Ми частина світу чи світ частина нас”? В основі сюжету драма – феєрія Лесі Українки «Лісова пісня» про містичну любов Мавки і Лукаша. У нашій історії лісовий світ - це світ творчості, свободи, що не обтяжуються формальністю життєвих потреб. Алегорично світ Лукаша, тобто людей у драмі , це тверезий простір раціоналізму та матеріалізму.

На перший погляд , що може поєднувати ці два виміри? Відповідь простіша ніж можна собі уявити - лише один погляд, лише один цілунок зіниць.

Та чи можливо кохання несумісностей? Чи можливо задовольнитися одне одним , не маючи нічого спільного? Однозначну відповідь, ви не знайдете у цьому спектаклі - ви її відчуєте пізніше.

Хореографічно матеріал лісової драми кардинально вирізняється серед інших робіт театру фріковістю та нестандартністю рішень класичного модерну.

Неіснуючі лісові істоти не здатні рухатись як звичайні люди, тому і рухи у них казкові. Велика кількість масових синхронних номерів стає живою декорацією, що мислить, сумнівається та діє. Кожен персонаж лісу яскраво індивідуальний, проте поєднаний одною стилістикою, що створює відчуття єдиного організму функціонуючого за своїми правилами.

Містичний deep-house не залишає шансу не повірити в казку...

«Лісова пісня» - це година етно- легенди до болі схожої на життя.

Вхід в Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено.


Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лебедине озеро 20 вересня 19:00, Пт Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 200 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 20 вересня Лебедине озеро Національна опера України Придбати ЖІЗЕЛЬ. Яна Саленко і Маріан Вальтер 15 листопада 19:00, Пт ЖІЗЕЛЬ. Яна Саленко і Маріан Вальтер Київ, Національна опера України від 200 грн. ЖІЗЕЛЬ. Яна Саленко і Маріан Вальтер Вже не хочу 15 листопада ЖІЗЕЛЬ. Яна Саленко і Маріан Вальтер Національна опера України Придбати Kyiv Modern Ballet. Болеро. Дощ. Раду Поклітару 21 вересня 19:00, Сб Kyiv Modern Ballet. Болеро. Дощ. Раду Поклітару Київ, Київський театр опери і балету для дітей та юнацтва від 120 грн. Kyiv Modern Ballet. Болеро. Дощ. Раду Поклітару Вже не хочу 21 вересня Kyiv Modern Ballet. Болеро. Дощ. Раду Поклітару Київський театр опери і балету для дітей та юнацтва Придбати