Подію скасовано

4Matix VS Tall Brothers

29 березня 2020, Нд. 19:00
Будинок Клоунів Одеса, вул. Ольгіївська, 23
від 180 грн.
від 180 грн.

Галерея

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Організатор: Будинок клоунів
Контакти організатора: тел.: 380 (48) 770-00-26

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Чому варто піти на 4Matix VS Tall Brothers?

1. Міжнародний фестиваль клоунів і мімів «Комедіада» унікальна подія, в рамках якого протягом шести днів ви побачите кращих клоунів і мімів світу.
2. З одним квитком ви потрапите на два МЕГА ШОУ "4Matix" VS "Tall brothers".
3. Сміх продовжує життя.

Формула мокрих штанів від сміху або як з одним квитком потрапити на два МЕГА ШОУ.

Беремо що-небудь ВИСОКУ (братів) множимо на 4 (ТІКС) ділимо на 325 (кількість місць в залі) додаємо 10 (років Комедіада) туди ж хулахуп, булави для жонглювання, трюків трохи, музики і клоунади сучасної, додаємо інтерактиву, моноциклі, сходи, слепстік і фізичний театр і, найголовніше, каскад несподіваних і іскрометних гегів і жартів, жартів, жартів !!! Вуаля ШОУ "4Matix" VS "Tall brothers"

Вуличний клоун-театр «Високі Брати & Tall Brothers» - це колектив драматичних і циркових акторів. «Високі Брати» є постійними учасниками різних фестивалів і великих міських заходів по всій європі. В репертуарі колективу все - від майданних уявлень, інтерактивних вистав і ненав'язливих імпровізацій, до вуличних походів і карнавалів. «Безглуздий цирк» «Високих Братів» - це трюкове і інтерактивні клоун-вистави, чудове у своїй простоті. Актори в процесі ігрової імпровізації, викликають найширший спектр почуттів у глядача - від яскравого сміху дітей до щирих сліз дорослих, які розуміють дивно зворушливий і пронизливий посил артистів.

4Matix - це чотири непередбачуваних характеру не залишать глядачів байдужими і заразять вас нападами сміху, автоматично підключаючи всі системи впливу циркових жанрів. Лауреати Комедіада-2017 - приз глядацьких симпатій "Симпач вищої категорії", спецприз на Міжнародному юнацькому фестивалі цирку "Золотий каштан", лауреати фестивалю "Мімсессія", Гран прі Фестивалю молодих експериментальних театрів "Мукачівський Театрон"

Інші дати

Схожі події

Кураж is back! 25 липня 12:00, Сб Кураж is back! Київ, ВДНГ від 150 грн. Кураж is back! Вже не хочу 25 липня Кураж is back! ВДНГ Придбати Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! 12 липня 19:00, Нд Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! Київ, Surf OLO Club від 200 грн. Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! Вже не хочу 12 липня Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! Surf OLO Club Придбати Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» 15 липня 20:00, Ср Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Одеса, Літній театр від 200 грн. Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Вже не хочу 15 липня Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Літній театр Придбати