29 березня 2020, Нд. 19:00
Будинок Клоунів Одеса, вул. Ольгіївська, 23
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на 4Matix VS Tall Brothers?

1. Міжнародний фестиваль клоунів і мімів «Комедіада» унікальна подія, в рамках якого протягом шести днів ви побачите кращих клоунів і мімів світу.
2. З одним квитком ви потрапите на два МЕГА ШОУ "4Matix" VS "Tall brothers".
3. Сміх продовжує життя.

Формула мокрих штанів від сміху або як з одним квитком потрапити на два МЕГА ШОУ.

Беремо що-небудь ВИСОКУ (братів) множимо на 4 (ТІКС) ділимо на 325 (кількість місць в залі) додаємо 10 (років Комедіада) туди ж хулахуп, булави для жонглювання, трюків трохи, музики і клоунади сучасної, додаємо інтерактиву, моноциклі, сходи, слепстік і фізичний театр і, найголовніше, каскад несподіваних і іскрометних гегів і жартів, жартів, жартів !!! Вуаля ШОУ "4Matix" VS "Tall brothers"

Вуличний клоун-театр «Високі Брати & Tall Brothers» - це колектив драматичних і циркових акторів. «Високі Брати» є постійними учасниками різних фестивалів і великих міських заходів по всій європі. В репертуарі колективу все - від майданних уявлень, інтерактивних вистав і ненав'язливих імпровізацій, до вуличних походів і карнавалів. «Безглуздий цирк» «Високих Братів» - це трюкове і інтерактивні клоун-вистави, чудове у своїй простоті. Актори в процесі ігрової імпровізації, викликають найширший спектр почуттів у глядача - від яскравого сміху дітей до щирих сліз дорослих, які розуміють дивно зворушливий і пронизливий посил артистів.

4Matix - це чотири непередбачуваних характеру не залишать глядачів байдужими і заразять вас нападами сміху, автоматично підключаючи всі системи впливу циркових жанрів. Лауреати Комедіада-2017 - приз глядацьких симпатій "Симпач вищої категорії", спецприз на Міжнародному юнацькому фестивалі цирку "Золотий каштан", лауреати фестивалю "Мімсессія", Гран прі Фестивалю молодих експериментальних театрів "Мукачівський Театрон"

Інші дати

Театр «Маски» в сюрреалістичній комедії абсурду «Нічна симфонія»

27 березня 2020 19:00

Будинок Клоунів, Одеса

Перейти до опису
від 180 грн.

Валерій Чигляєв. «ВИСТАВА ПІСЛЯ ВИСТАВИ»

28 березня 2020 19:00

Будинок Клоунів, Одеса

Перейти до опису
від 180 грн.

Комедіада: Конкурсна програма А

30 березня 2020 19:00

Будинок Клоунів, Одеса

Перейти до опису
від 150 грн.

Комедіада: Конкурсна програма Б

31 березня 2020 19:00

Будинок Клоунів, Одеса

Перейти до опису
від 150 грн.

Комедіада: гала-шоу кращих клоунів світу

01 квітня 2020 19:00

Будинок Клоунів, Одеса

Перейти до опису
від 350 грн.