10 жовтня 2019, Чт. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

5 Vymir у Києві - фото №1 picture
5 Vymir у Києві - фото №2 picture
5 Vymir у Києві - фото №3 picture
5 Vymir у Києві - фото №4 picture
5 Vymir у Києві - фото №5 picture
5 Vymir у Києві - фото №6 picture
5 Vymir у Києві - фото №7 picture

Про подiю

І я не я, і Карма не моя: Гурт 5vymir повертається з ЕР “Карма” та концертом у Києві

Після річної паузи 5 Vymir знову береться за інструменти. 10 жовтня у столичному Caribbean Club відбудеться презентація нового ЕР “Карма”. Значною мірою на нове звучання групи повпливали джаз, соул та традиційна музика Сходу.


Гітарист-вокаліст гурту Костя Почтар: “Музика - це те, що нас об’єднує. Ми грали півроку у студії і писали нові пісні без будь-яких планів щодо виступів. Подібним чином ми колись створювали “Нові Імена”, але тоді все було зіграно наживо, а в новій ЕР є треки, які ми спочатку записали, а потім вчилися грати разом. Це новий підхід для групи – створювати пісні, не обмежуючи себе 4 інструментами. В нових треках, наприклад, я не граю на гітарі”.

Багато всього сталося за минулий рік. Восени 2018 року група повідомила про те, що їх покидає барабанщик Семен. Хлопці хоч і знайшли йому заміну, але жити і творити без нього так і не змогли – усе було готово для нового альбому, але на той час вони вирішили його не презентувати.

Семен Терещенко, тим часом, став головним героєм серіаліті “Київ вдень та вночі”, Костя Почтар подорожував Європою з сольним проектом Postman, Вадік Лазарєв в студії Lipky Zvukozapys працював над новими альбомами Stoned Jesus, Vovk і писав саундтрек до науково-популярного фільму “Князь Володимир: між пам’яттю та похвалою”, паралельно вивчаючи середньовічну музику.

Та незабаром життя знову звело хлопців разом. Костя: “Ми зрозуміли, що не можемо існувати в іншому складі. 5 Vymir -– це лише ми четверо. В якийсь момент ми зібралися і після місяців сварок зрозуміли, що, переслідуючи якісь цілі, постійно до чогось готуючись, ми втрачаємо нашу дружбу, якій вже, на хвилинку, більше 20 років. І якщо вибирати між принципами і дружбою, то ми вибираємо дружбу. Тож далі зустрілись з Семеном, поговорили, він повернувся в групу. Між собою ми про цей рік більше не говоримо:)”

Феномен групи 5 Vymir полягає в тому, що з моменту її створення трьома однокласниками у віці 12 років, склад групи не змінювався. Барабанщик Семен Терещенко приєднався до колективу у 2011-му. Попереду на них чекали виступи з Balthazar та Franz Ferdinand, головна сцена Zaxidfest, концерти зі струнними, виступи на деокупованому Донбасі.

Їхній дебютний альбом “Містолінія”, присвячений рідному місту, потрапив у топи кращих альбомів 2014 року за версією провідних українських ЗМІ. У 2018 році він увійшов до списку 100 найважливіших альбомів незалежної України. Вихід другої платівки “Нові Імена” відкрив групі дорогу на телебачення, радіостанції та шпальти глянцевих видань. Їх музика почала звучала у рекламі та фільмах, а UA:Суспільне створили годинну телепрограму про історію групи.