9 березня 2020, Пн. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 600 грн.
від 600 грн.
Обрати квиток

Галерея

5nizza у Києві - фото №1 5nizza у Києві
5nizza у Києві - фото №2 5nizza у Києві афіша

Про подiю

5'nizza із сольним концертом в Atlas

Кожен концерт, мов зустріч зі старими друзями. Два голоси, одна гітара і пісні, що знаєш дослівно. Гурт 5'nizza 9 березня виступить у Києві із сольним концертом в клубі Atlas.

Фірмовий речитатив, впізнаваний вокал, світла музика та неперевершена лірика про нас з вами та пошук глибинного сенсу. Пісні, що пройшли перевірку часом та які співали колись у дворах, а зараз на них записують сотні каверів на YouTube.

Після реюніону декілька років тому, 5'nizza продовжила історію третім альбомом «Ку!» (2017). “Самолет”, “Але”, “Далеко” – акустичний дует Андрія Запорожця та Сергія Бабкіна знову створив справжні “бойовики”, які хором на концертах підспівують глядачі та які почуємо вже незабаром. Не обійдеться без всіма улюблених “Солдат”, “Весна”, “Стрела” та інших композицій, що досі звучать свіжо та актуально, як і усі хіти класиків.

5'nizza – це той мінімалізм та щирість, які даються непросто, і які дарують найбільш неоціненні моменти в житті.

Приходь та насолодись ними! 9 березня початок о 19:00
клуб Atlas, вул. Січових Стрільців 37-41

5nizza у Києві! Ви можете придбати квитки на 5nizza на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Артисти