Vivienne Mort. 5'Nizza. Hudaki Village band

24 серпня 2018, Пт. 19:00
Ужгородський замок Ужгород, вул. Капітульна 27
від 470 грн.
від 470 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

24 серпня в Ужгородському Замку відбудеться довгоочікуваний концерт Vivienne Mort. 5'Nizza. Hudaki Village!

Україні вже не потрібно пояснювати, хто такі Vivienne Mort. Після виступу музикантів на національному відборі конкурсу «Євробачення» їх пісні почули не тільки ті, хто стежить за новою українською музикою, а й широка аудиторія. Глибокі змістовні тексти, сміливий відвертий стиль виконання, краса музики, проникливий ніжний голос і артистизм вокалістки роблять концерти Vivienne Mort унікальними, а емоційний зв'язок між артисткою і слухачем залишається яскравим спогадом і важливим досвідом.

На концерті ви почуєте також пісні 5'Nizza, які зробили групу культової в 1-ій половині «нульових». Їх співали під гітару в кожному дворі, вони звучали у всіх навушниках. І соцмережі з iTunes тут ні при чому. Харківський дует завоював любов шанувальників по всій країні.

Hudaki Village Band - український фольклорний колектив із села Нижнє Селище (Закарпаття). Основу його репертуару складають автентичні народні пісні та мелодії з навколишніх закарпатських сіл. Учасники ансамблю - переважно любителі. Композиції виконуються без партитури, в традиційному стилі, без аранжування, електричних інструментів та спецефектів.

А також Наша Файта!