7 розгніваних джентльменів

2 вересня 2019, Пн. 19:00
Театр Актор Київ, вул. Велика Житомирська, 40
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Чому варто піти на постановку «Сім розгніваних джентльменів»?

1. Відверта комедія для дорослих.
2. Незвичайний сюжет і яскраві діалоги.
3. Маса вражень гарантована!

«Сім розгніваних джентльменів» - це антіфеміністской спектакль театру «Актор». Постановка по фільму «Чудова сімка» Джона Стерджеса, в основі якого стрічка «Сім самураїв» культового режисера Акіри Куросави.

«Скільки хороших чоловіків виявилося під мостом через жінку!», - написав колись американський літератор Чарльз Буковскі. І був абсолютно прав. Жіноча краса і підступність часто стають причиною геополітичних змін і світових конфліктів ще з давніх часів. Не будемо далеко ходити: взяти хоча б роль Олени Прекрасної в Троянській війні. Прекрасну половину людства можна сміливо назвати основним двигуном історії, адже чоловіки роблять найбільші дурниці через пристрасть і любов до неї.

«Сім розгніваних джентльменів» - відверта комедія для дорослих в 2-х діях. У нареченого зривається весілля, причому за абсолютно незрозумілих причин. Тоді всі гості вирішують розібратися, де ж правда і справедливість. Сім брутальних чоловіків. Костюми, сигари, віскі, зброю, бійки, добірна лайка, відверті бесіди про секс ... Навіть заручник є! Але не потрібно бояться: як в голлівудських комедіях, тут все теж закінчиться хепі-ендом.

Режисер - Олександр Жила.
Вистава йде українською мовою.
Тривалість - 110 хвилин (з антрактом).