Прем'єра! 9 ночей

12 квітня 2020, Нд. 19:00
від 75 грн.
від 75 грн.

Галерея

Про подiю

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ ПРЕМ'ЄРИ СЕЗОНУ!

Київський театр "Тисячоліття" запрошує вас на онлайн-трансляцію прем'єри містичної і парадоксальною комедії "9 ночей".

Постановка за п'єсою Матея Вишнєка «Історія ведмедів панда, розказана саксофоністом, у якого є подружка у Франкфурті».

ШАНОВНІ ГЛЯДАЧІ!
Купуючи доступ до цієї онлайн-трансляції, Ви допоможете зібрати кошти на організацію онлайн-навчання (закупівлю необхідної техніки і онлайн-курсів) для дитячих будинків та інтернатів, яким допомагає Театр "Тисячоліття". Ми дуже вдячні вам за вашу допомогу!

СЮЖЕТ
Прокинувшись вранці, Він (саксофоніст, який сильно перебрав напередодні ввечері) нічого не пам'ятає з вчорашнього, але раптово бачить в своєму ліжку Її – таємничу незнайомку. Намагаючись зрозуміти хто Вона і як опинилася в його будинку, він дуже швидко розуміє, що більше не зможе без неї жити. Вони проведуть 9 незвичайних ночей разом ...

Це дивна, парадоксальна, романтична і містично-загадкова історія любові в 9-ти епізодах. Історія, яка заворожує і приховує в собі безліч загадок.

Режисер Анастасія Гезь, за участю Ігоря Шуба
Художник-сценограф Марія Шуб

Про автора п'єси:

Матей Вишнєк - румуно-французький письменник, поет і видатний, на думку критиків, драматург після Ежена Іонеско. Автор двадцяти п'єс, поставлених більш ніж в 30 країнах світу.

Ролі виконують:
Вона - Алла Бінеева.
Він - Олег Руденко

Мова вистави – українська..

Тривалість вистави – 1 година без антракту.

ЯК ОТРИМАТИ ДОСТУП ДО трансляції?

Для отримання доступу до трансляції вистави необхідно зробити 2 простих кроки:

1. Перейти за посиланням "КУПИТИ КВИТОК";

2. Здійснити онлайн-оплату послуги перегляду трансляції.

Після цього, протягом дня Ви отримаєте на e-mail лист з посиланням на сторінку трансляції, логіном і паролем доступу, і інструкціями щодо перегляду.

Перегляд трансляції можливий на Smart TV, комп'ютері, ноутбуці, планшеті або смартфоні, тобто на будь-якому пристрої, яке технічно придатне для перегляду відео в інтернеті.

Бажаємо приємних вражень!

Схожі події

Оголена зі скрипкою Оголена зі скрипкою 16 Подiй Оголена зі скрипкою 15.12 - 12.07.2020 Собаче серце НОВА ДАТА 31 травня 19:00, Нд Собаче серце Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Собаче серце Вже не хочу 31 травня Собаче серце Будинок Кіно Придбати Комедія 09 червня 19:00, Вт Комедія "Роздягайся - поговоримо" Online-трансляція, Online-трансляция від 160 грн. Комедія Вже не хочу 09 червня Комедія "Роздягайся - поговоримо" Online-трансляция Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 5 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 3.07 - 07.07.2020