20 червня 2018, Ср. 19:30
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на виставу "А в кінці - стриптиз"?

1. В одній постановці зібрані всі кращі етюди за участю Олексія Курилко.
2. «А в кінці - стриптиз» - це унікальна ретроспектива в спектаклі, які вже «пішли» зі сцени.
3. Кожна зустріч з театром «Чорний квадрат» обертається для глядача неймовірними враженнями та пікантним післясмаком.

20 червня запрошуємо вас в Caribbean Club на унікальний спектакль від театру «Чорний квадрат» за участю Олексія Курилко «А в кінці - стриптиз». Приходьте, - таке не забудеться!

У яскравій постановці зібрані найбільш соковиті і ефектні епізоди за 15 років за участю Олексія Курилко. Це - приголомшливі етюди, що стали легендарними. Деякі з них глядач просто не міг побачити вже протягом декількох років: спектаклі, в яких вони були представлені, стали архівними. Але глядачеві щось не поясниш. І ось - будь ласка! Все найпривабливіше, з нотками смутку, любові і Того Самого - на одній сцені!

Тексти - від Курилко, акторська гра - від Данилюка і Брагінець, режисура - від Нейолова.

Зустріч з «ЧК» необхідно проводити в оточенні великої веселої компанії. Так - точно буде незабутньо і захоплююче.

До зустрічі!

Інші дати

Схожі події

Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 250 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати Фіксі Шоу 06 жовтня 12:00, Сб Фіксі Шоу Центр Довженка, Львів від 100 грн. Фіксі Шоу Вже не хочу 06 жовтня Фіксі Шоу Центр Довженка Придбати Одружуйтесь зі мною 02 жовтня 19:00, Вт Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 200 грн. Одружуйтесь зі мною Вже не хочу 02 жовтня Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Фіксі Шоу 13 жовтня 16:00, Сб Фіксі Шоу ПК Березіль, Тернопіль від 100 грн. Фіксі Шоу Вже не хочу 13 жовтня Фіксі Шоу ПК Березіль Придбати