Абонемент AIR ГОГОЛЬFEST 2019

18 - 20 жовтня 2019 21:00
Завод Кристал Вінниця, вул. 600-річчя Вінниці, 21
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Абонемент AIR ГОГОЛЬFEST 2019 у Вінниці - фото №1 Абонемент AIR ГОГОЛЬFEST 2019 у Вінниці
Абонемент AIR ГОГОЛЬFEST 2019 у Вінниці - фото №2 Абонемент AIR ГОГОЛЬFEST 2019 у Вінниці афіша
Абонемент AIR ГОГОЛЬFEST 2019 у Вінниці - фото №3 Абонемент AIR ГОГОЛЬFEST 2019 у Вінниці квитки
Абонемент AIR ГОГОЛЬFEST 2019 у Вінниці - фото №4 Абонемент AIR ГОГОЛЬFEST 2019 у Вінниці на concert.ua
Абонемент AIR ГОГОЛЬFEST 2019 у Вінниці - фото №5 Абонемент AIR ГОГОЛЬFEST 2019 у Вінниці фото
Абонемент AIR ГОГОЛЬFEST 2019 у Вінниці - фото №6 Абонемент AIR ГОГОЛЬFEST 2019 у Вінниці піти
Абонемент AIR ГОГОЛЬFEST 2019 у Вінниці - фото №7 Абонемент AIR ГОГОЛЬFEST 2019 у Вінниці дивитись
Абонемент AIR ГОГОЛЬFEST 2019 у Вінниці - фото №8 Абонемент AIR ГОГОЛЬFEST 2019 у Вінниці дивитись

Про подiю

18-20 жовтня у Вінниці відбудеться AIR ГОГОЛЬFEST – міжнародний фестиваль сучасного мистецтва.

Абонемент дає доступ понад 100 мистецьких подій, що пройдуть на території заводу “Кристал” – вистави, концерти, інсталяції, виставки, майстер-класи, лекції, кінопокази, арт-вечірки!

Абонемент на вході обмінюється на стрічку, з якою ви зможете протягом 2-х ночей та 2-х днів багаторазово відвідувати територію фестивалю.

Трохи про Програму AIR ГОГОЛЬFEST 2019:<br>
Театральна програма – минулоріч у Вінниці було 3 вистави, цього року буде мінімум 6 вистав. Спеціально буде обладнано ще одну театральну сцену. Cеред проектів: "Кайдаші" – нова вистава Дикого театру, і після Києва це буде перша регіональна прем'єра; швейцарська моновистава The Sensemaker, що вийшла цього року і вже встигла зібрати множину європейських нагород; а також німецько-українська перформативна резиденція Mueller Maschinen Raum від берлінського театру Neues Kuenstler Theatre Berlin та рейв-бенду ЦеШо.

Музична програма – учасниками Головної сцени будуть румунський хіп-хоп гурт Subcarpati, дніпровська електро-акустична формація DZ'OB, харківський рок-гурт Лінія Маннергейма, столичний соціальний рейв-бенд ЦеШо, баришівська пушка Альона Альона та понадпросторові електронно-рокові вагоновожатые.

Поетично-перформативна програма – нова програма, яка увиразнює акціоністського мистецтва, де твором вважають дії автора, за якими глядачі спостерігають у режимі реального часу. Минулого року перформативна історія фестивалю отримала настільки сильні реакції, що це породило цілий стихійний перформативний рух на території фестивалю. Цього року вирішили увиразнити все окрему програму зі своїм куратором.

Візуальна програма – головна концепція «людині мистецтво потрібно, як повітря» є одночасно і темою для митців, його учасників. Програма представляє серію авторських та групових проектів сучасного мистецтва художників з різних міст України та Республіки Польща.

Нічна програма – дифузія жанрів, де протягом ночі можна почути стільки непередбачуванної музики, що вистачить рефлексувати до кінця зими. На території заводу “Кристал” протягом 2 ночей будуть відбуватися арт-вечірки та працювати 3 сцени. Серед артистів нічної програми – Dj TAPOLSKY, The Unsleeping, Space of Variation, Wavewalkrs, The Hypnotunez, Курносая Дура, ZFeelZ, Our Atlantic, Reve Ta Stohne, Ocean Bloom, BRAT, Slava Los, Tatie Kruu.

Освітня програма “Гімназія” – це понад 30 денних та нічних заходів, лекції, кінопокази, майстер-класи.

Дитяча програма – у цьому році буде окрема локація суто для дітей, де вони постійно зможуть тусити, брати участь в активностях, читаннях, майстер-класах.

AIR ГОГОЛЬFEST – це колаборація великої кількості потужних креативних людей. Художники, музиканти, перформери, поети, актори, режисери, кіношники, культурні драйвери, мислителі, діджеї – коло дуже велике і всіх не ідентифікуєш. Але спільне у всіх – це рух творчості у грудях та думках.

Кожен, хто доєднується до фестивалю, створює свою частину великого світу AIR ГОГОЛЬFEST, привносить свої цеглини в одне спільне творче середовище. Цього року основною локацією фестивалю знову стане територія заводу Кристал – і знову все перетвориться у сюрреалістичну магію, де ніколи не знаєш, чого очікувати за кутом і ніби постійно подорожуєш між вимірами різних реальностей.

Фестиваль існує завдяки Вінницька міська рада, Український культурний фонд, Фонд громади "Подільська громада" та ГО "Мистецьке об'єднання Plai".

Інші дати

Схожі події

Halloween festival 26 жовтня 14:00, Сб Halloween festival Одеса, Одесская Киностудия від 120 грн. Halloween festival Вже не хочу 26 жовтня Halloween festival Одесская Киностудия Придбати Kyiv Vibe City 07 грудня 14:00, Сб Kyiv Vibe City Київ, M82 від 499 грн. Kyiv Vibe City Вже не хочу 07 грудня Kyiv Vibe City M82 Придбати Whisky Dram 26 жовтня 12:00, Сб Whisky Dram Київ, M82 від 550 грн. Whisky Dram Вже не хочу 26 жовтня Whisky Dram M82 Придбати STUDANCE. День Студента 2019 16 листопада 21:00, Сб STUDANCE. День Студента 2019 Київ, ВДНГ від 299 грн. STUDANCE. День Студента 2019 Вже не хочу 16 листопада STUDANCE. День Студента 2019 ВДНГ Придбати