Odessa Classics. Абонемент Філармонія на 8 концертів

4 червня 2020, Чт. 19:00
від 640 грн.
від 640 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Odessa Classics. Абонемент Філармонія на 8 концертів в Одесі! Чекаємо вас 2020-06-04 о 19:00 на майданчику Одеська обласна філармонія, Одеса.
Ви можете купити квитки на Odessa Classics. Абонемент Філармонія на 8 концертів на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Програма VI Міжнародного фестивалю ODESSA CLASSICS

4 червня 2020.

Камерний оркестр "Israel Soloists", Даніель Хоуп (скрипка), Беньямін Юсупов (художній керівник і диригент) в приміщенні Одеської філармонії!

В програмі:
Юсупов "What I wished for"
Бах Концерт до мінор для скрипки, альта з оркестром
Мендельсон Концерт ре мінор для скрипки з оркестром, соліст Даніель Хоуп
Шуберт-Малер "Дівчина і смерть"

Камерний Оркестр "Солісти Ізраїлю" був створений в 2016 році і втілює ідею віртуозного ансамблю солістів виконуючих нестандартний репертуар шедеврів світової класики і сучасних творів. Склад музикантів базується на основі Ізраїльського філармонічного Оркестру (під керівництвом Зубіна Мети) і являє собою еліту музикантів-однодумців цієї країни.

Засновником, музичним керівником і диригентом є композитор і диригент Беньямін Юсупов.

Його твори, ексклюзивними правами на які володіє Гамбургське видавництво SIKORSKI, багаторазово виконувалися відомими солістами і колективами, серед яких Лондонський, Мюнхенський, Ізраїльський, Люцернський, Копенгагенський і Белградський філармонійні оркестри. Він тісно співпрацює з найбільшими музикантами, такими як: Максим Венгеров, Міша Майський, Вадим Рєпін, Олександр Князєв, Максим Рисанов, Сергій Накаряков, Костянтин Ліфшиц, Райнхольд Фрідріх і інші.

6 червня 2020

У приміщенні Одеської філармонії Камерний оркестр NICO ( "New Ideas Chamber Orchestra"), Гедімінас Гельготас (дир.).

В програмі
Johann-Sébastian Bach / Gediminas Gelgotas "Chaconne"
Gediminas Gelgotas
"Sanctifaction"
"To the Skies"
"Never Ignore the Cosmic Ocean"
Phillip Glass Violin Concerto No. 2, IInd mov.
Antonio Vivaldi / Max Richter "Winter" from "Vivaldi recomposed"
Peteris Vasks "Castillo Interior"
Arvo Pärt "Silouans Song"

Gediminas Gelgotas:
"Sacred unreligious soul";
"Transitory";
"Unknown 21, Free";
"What's Unrobotizable";
"Extracadenza".

7 червня 2020

У приміщенні Одеської філармонії Вадим Рєпін (скрипка), Камерний оркестр Одеської філармонії і Майкл Гуттман (дир.).

В програмі:
Бетховен П'ята Симфонія
Брух Концерт для скрипки та оркестру
Сарасате "Циганські наспіви"

9 червня 2020

Jerusalem Quartet, Хіла Баджіо (сопрано) в приміщенні Одеської філармонії. "Ідиш кабаре"

В програмі:
Шульхофф "П'ять п'єс для струнного квартету"
Десятников "Ідиш кабаре", вокал- Хіла Баджіо
Брамс Перший Квартет до мінор

"Єрусалимський квартет" є одним з кращих струнних квартетів світу нашого часу. Підтвердження тому-неймовірно щільний концертний графік ансамблю, сотоящій тільки з найпрестижніших концертних залів світу. Заснований в 1993 році. Скрипалі Олександр Павловський, Сергій Бреслер і віолончеліст Кирило Злотников закінчили Ієрусалимську музичну академію, а альтист Орі Кам навчався в нью-йоркській Манхеттенський школі музики у Пинхаса Цукерман і завершив свою освіту в Берлінському університеті мистецтв.

10 червня 2020

Брюссельський Камерний Оркестр, Джинг Чжао (віолочель), Майкл Гуттман (скрипка, дир.) В приміщенні Одеської філармонії!

В програмі
Вівальді Концерт для скрипки та віолончелі з оркестром сі бемоль мажор
Сен-Санс "Муза і Поет" для скрипки, віолончелі з оркестром (арр. Віллуендас)
Шостакович Сюїта для скрипки і віолончелі
П'яццолла "Гранд Танго" для віолончелі та оркестру
П'яццолла Концерт для скрипки з оркестром (арр. Віллуендас)

11 червня 2020

Естонський Національний Симфонічний Оркестр в приміщенні Одеської філармонії. Неємія Ярве (дир.)

В програмі
Арво Пярт "Fratres"
Арво Пярт "Cantus"
Арво Пярт "Pro et Contra"
Брамс "Серенада" №1

Одне з центральних подій фестивалю ODESSA CLASSICS в 2020 - це приїзд флагманів культури Естонії в світі, легендарних композитора Арво Пярта, диригента Неємія Ярве і Естонського Національного Симфонічного Оркестру в повному складі (близько 90 музикантів).

13 червня 2020

До 250-річчя Бетховена - "Beethoven Variations". Світова прем'єра проекту. Себастіан Кнауер (фортепіано), Камерний Оркестр Одеської Філармонії, Ігор Шаврук (дир.)

Бетховен Соната до мінор Оп. 10 №1
Бетховен Соната до дієз мінор Оп. 27 №2 "Quasi fantasia" ( "Місячна соната")
Араш Сафаян: "Beethoven Variations". Фантазія для фортепіано з оркестром

Попередній спільний проект провідного піаніста Німеччини Себастіана Кнауер і німецько-іранського композитора Араша Сафаяна "UBERBACH" став світовою сенсацією, отримавши премію ECHO KLASSIK як "Проект розкриває кордону класики", став хітом продажів класики в світі, був зіграний сотні і стогни раз в кращих концертних залах світу. Суть проекту полягала в нових, сучасних аранжуваннях і "варіаціях на тему і в стилі" Баха. "UBERBACH" прозвучав і в 2018 році в Одесі за участю Берлінського Камерного оркестру і став одним з найяскравіших подій на фестивалі ODESSA CLASSICS-2018. І ось-на нашому фестивалі відбудеться світова прем'єра нового проекту, якого з нетерпінням чекає світова індустрія класики - "Beethoven Variations" Кнауера і Сафаяна. Проект записаний на фірмі SONY і диск вийде для міжнародного релізу влітку 2020.

Для фестивалю ODESSA CLASSICS - величезна честь стати майданчиком для презентації одного з найбільш очікуваних проектів в рік 250-летего ювілею Бетховена, проекту з потенціалом світової сенсації для відкриття нових шляхів розвитку класичної музики в 21 столітті.

14 червня 2020

Лінус Рот (скрипка), Камерний Оркестр Одеської Філармонії, Ігор Шаврук (дир.) В приміщенні Одеської філармонії.

В програмі
Мендельсон "Італійська симфонія"
Мендельсон Концерт для скрипки з оркестром мі мінор

Виступ німецького скрипаля Лінуса Рота на відкритті фестивалю ODESSA CLASSICS 2016, де він в супроводі Бельгійського Камерного оркестру феноменально виконав "Пори року" Вівальді стало вже легендарним серед одеських любителів музики. Фестивальна публіка постійно запитувала організаторів фестивалю коли ж відбудеться нова зустріч з улюбленим музикантом. І ось - довгоочікуване повернення Лінуса Рота на сцену фестивалю ODESSA CLASSICS! Скрипаль-віртуоз буде закривати програму фестивалю хітом скрипкового романтичного репертуару - знаменитим Концертом Мендельсона мі мінор.