Odessa Classics. Абонемент Філармонія на 6 концертів

02 - 09 червня 2019 19:00
від 840 грн.
від 840 грн.

Про подiю

Програма V Міжнародного фестивалю ODESSA CLASSICS

2 червня 2019.

За угорським скрипалем Робі Лакатошем закріпився титул «короля циганської скрипки».

Робі Лакатош зібрав переаншлаг на ODESSA CLASSICS - 2018. Віртуоз - представник знаменитої династії Лакатош - ромських музикантів, яких більше 150 років вважають кращими скрипалями світу в жанрі популярної музики. Випускник Консерваторії Бела Бартока в Будапешті, Лакатош - володар нагород, як в області класичної скрипкової музики, так і в жанрах джазової та народної музики. Його унікальний звук - наслідок академічної освіти і неповторною сімейної музичної школи.

"Найшвидший скрипаль світу" ( "Daily Telegraph") в своєму ансамблі зібрав блискучих інструменталістів. Разом з ними він записав 5 альбомів, 3 з яких на Deutsche Grammophon. На рахунку самого Робі Лакатоша - 16 дисків.

На ODESSA CLASSICS 2019 ансамбль Робі Лакатоша представить програму "The Best of Lakatos"

3 червня 2019

Авторський вечір Гії Канчелі. Олексій Ботвінов (рояль), Поліна Осетинська (рояль), Юліан Мілкіс (кларнет), Камерний оркестр філармонії під управлінням Ігоря Шаврука.

Гія Канчелі - живий класик симфонічної, камерної та хорової музики. Десятки його творів для оркестрів і хорів відомі не тільки в його рідній Грузії, але і за її межами. Він написав музику до понад 30 кінофільмів і 2 десяткам вистав. Простого слухача мелодії, створені Канчелі, відомі за фільмами "Кін-дза-дза!", "Це було минулого літа" і ін. Музика Канчелі вже звучала в рамках ODESSA CLASSICS BATUMI WEEKEND - виїзному виступі фестивалю ODESSA CLASSICS, яке пройшло в червні 2018 року в Батумі.

Незважаючи на солідний вік, Канчелі активно пише, прем'єри його творів регулярно відбуваються на кращих концертних майданчиках світу.

4 червня 2019

П'єтро де Марія є провідним італійським піаністом свого покоління.

Он перший італійський піаніст, який виконав на концертній сцені всі твори Шопена і записав їх на знаменитій фірмі звукозапису DECCA (13 дисків).

П'єтро де Марія народився в Венеції в 1967 році. Після отримання Призу міжнародної преси на конкурсі Чайковського (1990) послідували Перші призи на конкурсах в Міланському Ла Скала (1990), Геза Анди в Цюріху (1994), Мендельсона в Гамбурзі (1998). Активно концертує піаніст, він виступав з кращими оркестрами світу і такими диригентами як Гарі Бертини, Роберто Аббадо, Даніеле Гатті, Тон Коопман, Інго Метцмахер, Марек Яновскі, Алан Жильбер і багатьма іншими. П'єтро де Марія є професором в Академії Санта Чечілія (Рим) та Університеті Моцартеум (Зальцбург).

5 червня 2019

Проект Майкла Гуттмана "Tango sensations". Скрипаль і диригент Майкл Гуттман - улюбленець публіки ODESSA CLASSICS.

Кілька років він був солістом і диригентом опен-ейр концертів фестивалю.

Гуттман навчався в Королівській консерваторії в Брюсселі і в знаменитій Джульярдська школі в Нью-Йорку. У 1988 році Гуттман зіграв перший сольний концерт в Нью-Йорку, а пізніше виступав як соліст в лондонському «Барбікан-центрі», амстердамському Концертгебау, японському Токіо Бунка Кайкан і ін. В різні роки Майкл Гуттман грав з цілою низкою самих іменитих виконавців і колективів, був запрошеним диригентом Брюссельського камерного оркестру, є лідером Струнного квартету Арріага (Arriaga String Quartet) і "квартету танго Майкла Гуттмана" (Michael Guttman Tango Quartet). Музичний директор фестивалю камерної музики в Пьетрасанта, Італія.

8 червня 2019

Цюріхський камерний оркестр, Цзин Чжао, Олексій Ботвінов

Zürcher Kammerorchester - безумовно, один з кращих камерних колективів світу. У різний час з ними грали Джошуа Белл, Хіларі Хан, Джеймс Голуей, Міша Майський та багато інших прославлені музиканти. У 2017 році оркестр був нагороджений Echo Klassik відразу за два CD в категорії Klassik ohne Grenzen ( «Класика без кордонів»). Цюріхський камерний оркестр вважається еталонним у виконанні музики Моцарта. Послухати саме їх "прочитання" класика приїжджають поціновувачі з усього світу.

Цзин Чжао - лауреат 1-ї премії на Міжнародному музичному конкурсі ARD (Internationaler Musikwettbewerb der ARD) в Німеччині, учениця видатного японського віолончеліста Рёсуке Хорі, а також Мстислава Ростроповича. У січні 2007 року її запросили для виконання камерної музики для японського наслідного принца Нарухіто. Вона виступала з провідними світовими оркестрами і такими диригентами як Сейджі Озава, Рікардо Муті, Лорін Мазель. На рахунку віолончелістки - 5 дисків.

Олексій Ботвінов - видатний український піаніст, один з кращих в Європі виконавців музики Рахманінова. На гастрольній мапі Ботвінова - близько 50 країн світу (в тому числі, музичне керівництво спектаклем в знаменитому театрі La Scala). Також на його рахунку рекорд - понад 300 виконань "Гольдберг-варіацій" Баха, одного з найскладніших творів композитора.

9 червня 2019

Закриття фестивалю, Одеська філармонія.Міша Травневий Тріо.

Міша Майський - понад три десятиліття є провідним віолончелістом світової сцени. Міша Майський - лауреат міжнародного конкурсу імені П. І. Чайковського, єдиний учень двох легенд віолончелі 20 століття Мстислава Ростроповича і Григорія Пятигорского. Травневий вперше виступав в США в Карнегі-холі в 1973 році, а в 1976 - в Лондоні з Королівським філармонічним оркестром. У 1982-му він вперше записав диск в Deutsche Grammophon.

В різний час він грав з піаністами: Мартою Аргерих, Раду Лупу, скрипалями Джошуа Беллом, Іцхаком Перлманом, Вадимом Рєпіним, Максимом Венгеровим, диригентами Леонардом Бернстайном, Володимиром Ашкеназі, Даніель Баренбойм, Джузеппе Сінополі. Дискографія артиста становить понад 30 альбомів.

Інші дати

Схожі події

Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 500 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак від 449 грн. MONATIK Love It РИТМ ТУР Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати