Odessa Classics. Абонемент Оперний театр на 3 концерти

10 серпня 2020, Пн. 19:00
Обрати квиток

Про подiю

Увага! Фестиваль перенесено на серпень. Перший концерт в Оперному театрі відбудеться 10.08.2020. Всі квитки залишаються дійсними!

Програма VI Міжнародного фестивалю ODESSA CLASSICS

10 серпня 2020

У приміщенні Оперного театру Yen Han Ballet Company Zurich, Олексій Ботвінов (фортепіано соло).

Хореографія:
Хайнц Шперлі, Балет "Ноктюрн" на музику Шопена
Філіпе Португал, балет "Орфей і Еврідіка" на музику Гласса
Кен Оссола, балет "Світанок" на музику Рахманінова

Олексій Ботвінов нарешті здійснює свою давню мрію показати Одеській аудиторії зразок своєї співпраці з миром сучасної хореографії та свого багаторічного творчого партнера провідного швейцарського хореографа Хайнца Шперлі.

Ботвінова і Шперлі пов'язують понад два десятиліття творчої співпраці, сотні і сотні вистав у більш ніж 30 країнах Європи, Азії, північної Америки та Південної Африки.

Постійні виступи протягом 16 років в Опері Цюріха, повні сезони вистав в Берліні, Страсбурзі, великої Міланській "Ла Скала" - в тому числі шедевр хореографії 20 століття балет Шперлі "Гольдберг варіації" на музику Баха - співпраця піаніста і хореографа є унікальним на сучасній балетній сцені. І ось улюблена прима-балерина Цюріхського балету останніх 2 десятиліть Йен Хан- створює свою власну балетну трупу, де також є провідною танцівницею. Після сенсаційно успішного дебюту на Шанхайському фестивалі восени 2019 новий проект набирає силу, і створюється вечір з 3 балетів, що йдуть під фортепіанну музику соло у виконанні Олексія Ботвінова. Поряд із знаменитим шедевром Хайнца Шперлі- "Ноктюрн" на музику Шопена, свої нові творіння представлять Філіпе Португал- багаторічний партнер Йен Хан по роботі в трупі Шперлі і знаменитий танцівник і балетмейстер, виходець з компанії Іржі Киллиана "NDT" Кен Оссола.

Вечір сучасної хореографії в стилі неокласики - поєднання особливої щирості емоційної наплненності на базі технічної досконалості класичного балету - в поєднанні з живою музикою - принесе українській аудиторії незабутні емоції і новий культурний досвід.

14 серпня 2020.

У приміщенні Оперного театру Даніель Хоуп та ансамбль. Проект "Невідоме бароко".

150 років скрипкової музики за один вечір. Даніель Хоуп представляє свій сенсаційний проект - подорож в світ музики бароко. Програма була в 2018 названа в Канаді "Класичним концертом року". Такого бароко ви ще не чули! Концерт, зроблений у жанрі театралізованого музичного шоу, супроводжується неймовірно цікавими, дотепними коментарями Даніеля Хоупа, підтвердившого цією програмою свій статус головного популяризатора класики на сучасній музичній сцені.

AIR - a baroque Journey
Daniel Hope - Violin
Simos Papanas - Violin
Nicola Mosca - Violoncello
Emanuele Forni - Luthe
Naoki Kitaya - Cembalo
Michael Metzler - Percussion
Diego Ortiz (1510-1570) - Ricercata segunda
Georg Friedrich Haendel (1685-1759) - Sarabande HWV 437 (arrangement Olivier Fourés)
Andrea Falconieri (1585 / 6-1656) - La suave melodia
Johann Paul von Westhoff (1656 -1705) - Imitazione delle campane
Nicola Matteis (1650-après 1713) - Diverse bizzarrie sopra la Veccia Sarabanda o pur Ciaccona
Antonio Vivaldi (1678 - 1741) - Sonate for 2 Violins: "La Follia"
Andrea Falconieri (1585 / 6-1656) - Passacaglia à 3
Johann Paul von Westhoff (1656-1705) - La guerra così nominata di sua maestà
Traditionnel - Greensleeves
Jean-Marie Leclair (1697-1764) - Le Tambourin
Marco Uccelini (1603 ou 1610 - 1680) - Aria Sopra la Bergamasca
Nicola Matteis (1650- après 1703) - Ground after the Scotch Humour
Johann Paul von Westhoff (1656-1705) - Imitazione del liuto
Andrea Falconieri (1585 / 6-1656) - Ciaccona

15 серпня 2020

У приміщенні Оперного театру Даніель Хоуп (скрипка) і Олексій Ботвінов (фортепіано).

В програмі:
Гріг Соната №3 до мінор
Шнітке "Сюїта в старовинному стилі"
Соната №1, 3 та 4 ч.
"Вітальне рондо"
"Танго в божевільні"
Полька

Дует одного з провідних скрипалів сучасності Даніеля Хоупа і одеського піаніста, президента фестивалю ODESSA CLASSICS Олексія Ботвінова крім уявлення одного з найяскравіших шедеврів романтичного репертуара- Третьої Сонати Гріга - стане презентацією першого для творчого дуету Хоуп-Ботвінов спільного диска на легендарному звукозаписуючому лейблі DEUTSCHE GRAMMOPHONE - програми з творів генія музики 20 століття Альфреда Шнітке. Хоупа пов'язувала особиста дружба і тісне творче співробітництво з великим композитором, однак цей запис Шнітке - перший, яку представляє для світового релізу Хоуп в союзі з Ботвіновим.

Програма представить неймовірно широкий стилістичний і емоційний світ творчості Шнітке, повний сюрпризів і несподіванок навіть для самої вишуканої аудиторії.