Подію скасовано

Абонемент Фестиваль Сутула собака Джекі Чан

23 червня 2019, Нд. 06:59
від 777 грн.
від 777 грн.

Про подiю

Воробушки, воробчині, горобчики і горобчінки! У нас для вас новина: ми запускаємо спеціальні абонементи на фестиваль з вашими абсурдними улюбленцями всього за 1200 грн. А це економить цілих 600 грн, якщо брати місця на окремі спектаклі. Круто, здорово, кльово, ульот. Ну, типу, воробушки, ульот ... ну ви зрозуміли!

23 червня Інародний театр абсурду Воробушек представить третій Фестиваль Абсурду «Сутула собака Джекі Чан», який вперше пройде в Києві.

Ми зіграємо 5 своїх вистав у один день!

Що таке Воробушек? Це Інародний театр абсурду 7-річної витримки, який не побажав зупинитися рекордсмен України за кількістю вистав, зіграних в один день; учасник Ліги Сміху. Уявіть, що манка потрапила в бензобак. Або як ви їсте мед з банки виделкою. Приблизно так діє на свідомість Воробушек.

Що таке фестиваль абсурду Сутула собака Джекі Чан? Це коли місто на один день перетворюється на іншу планету. Це ідеальний фестиваль, щоб зануритися в простір Інародного театру абсурду Воробушек з головою. Це єдиний фестиваль абсурду в країні. Це момент, який вам захочеться згадати мінімум три рази: коли вам буде самотньо; коли вам не буде чим похвалитися перед друзями; коли на вас нападе зграя китів і котів. Якщо серйозно, то не вийде, адже як можна писати серйозне опис фестивалю, мета якого змусити всіх сміятися, дивуватися і радіти протягом усього дня. Починаючи з 7 ранку, ми покажемо п'ять своїх авторських вистав, в яких самі зіграємо, на п'яти різних майданчиках Києва. Чи не розчаруємо, в минулому році було шикарно. А в позаминулому - що й казати! Ах да. Це вже третій фестиваль. Як було на попередніх? Знайди тих, хто приходив, і запитай у них - знайти їх буде нескладно - адже було шість аншлагів.

Ясно? Не до кінця? Тоді смакуй деталі далі!

1. Ранковий легкий детективчик «Зраночку»
2. Феєрія в стилі екзистенціальної комедії-панк «Пил Шарами».
3. Індійське Zibro «Добро, Добро, Халва».
4. Неймовірне «Шоу імені Енді Кауфмана».
5. Феєрія-спектакль «Хлібчик-шоу 2007«

Цією виставою ми закриємо фестиваль абсурду «Сутула собака Джекі Чан». А закривати ми вміємо. Буде міць!

* Між виставами, весь час, без зупинки, триватиме дія: перфоманси від інших театрів, артистів, гумористів. Так що ми не залишимо вам ні секунди відпочинку. Якщо вам здасться, що цього достатньо, то ойойой, як же ви помилилися.

Схожі події

Ліга Сміху. 29 грудня 19:00, Нд Ліга Сміху. Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ліга Сміху. Вже не хочу 29 грудня Ліга Сміху. Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати фантастична ніч фантастична ніч 2 Події фантастична ніч 23.12 - 23.12.2019 VLAD. Історія кохання 17 грудня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 100 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 17 грудня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 5 Подiй Ніч перед Різдвом 24.12 - 17.01.2020