24-pay-mark Created with Sketch.

Accept (відкрита дата)

31 грудня 2023, нд. 00:00
Stereo Plaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 800 грн.
від 800 грн.
Обрати квиток

Галерея

Accept (відкрита дата) у Києві - фото №1 accept-kyiv_stereoplaza_280220222000_604

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА

Привіт! Це команда H2D.

Дякуємо, що обрали нас для організації вашого дозвілля. Ми створюємо концерти в Україні понад 10 років, і весь цей час були надзвичайно щасливі бачити вас знову і знову.

Те, що вам важливо прочитати щодо повернення коштів. Від самого початку повномасштабного вторгнення ми повернули гроші за тисячі квитків, і не збираємося на цьому зупинятися. Продовж 2022 збирали заявки в декілька хвиль через форми в Особистому кабінеті далі розглядали та опрацьовували кожний запити індивідуально.

Наша мета та відповідальність: щоб кожен клієнт залишився задоволений і повернувся до нас по закінченню війни. Окрім цього, нам важливо зберегти вашу довіру до культурної індустрії в цілому. За весь час існування H2D жоден наш гість не був ошуканий. Цього не станеться й тепер.

Ми обов'язково повідомимо вас про наступний етап повернення і обов'язково зробимо сповіщення можливими способами за допомогою наших колег з квиткових агенцій. Якщо у вас будуть запитання, будь ласка, напишіть на пошту [email protected] або ж нам на пошту [email protected]. Ми відповідаємо на кожне повідомлення у будні протягом доби.

Чим H2D займається зараз?

Працюємо на перемогу, збираємо кошти для потреб Збройних сил, ведемо перемовини, щоб повернути західних артистів в Україну.

А також проводимо концерти під гаслом «Support Ukraine» в Європі з послами української культури – DakhaBrakha. За час вторгнення, у тому числі за вашої підтримки, ми передали мільйони гривень потреби ЗСУ на інших фондів. Зокрема через те, що ви відмовляєтеся від повернень та передаєте ці кошти на благодійність. Це дуже цінно для нашої спільної перемоги, і ми Вам за це дякуємо!

Засновник і директор H2D CA, Сергій Малецький.

Слава Україні!