AccoBass: Авторський джаз

4 жовтня 2019, Пт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Колектив «AccoBass Plus» — новий формат і оновлене звучання створеного в 2015 році дуету «AccoBass», який з'явився після появи у складі гітари. Це оновлення дало ансамблю нові можливості та додало цікавих фарб звучанню

Музиканти «AccoBass Plus» — учасники різних фестивалів і конкурсів, виступають на різних локаціях по всій Україні.

У репертуарі ансамблю музика різноманітних стилів та напрямів: від балади до бі-бопу, від джаз-вальсу до латиноамериканських ритмів. Це і власні авторські композиції, і музика відомих джазових виконавців, таких як Рішар Гальяно (Richard Galliano), Тутс Тілеманс (Toots Thielemans), Пет Метіні (Pat Metheny), Чік Коріа (Chick Corea) і джазові стандарти у власних аранжуваннях.

Склад:

Сергій Зубарев — акордеон, хроматична губна гармоніка
Петро Юрич — гітара
Максим Сімонов — контрабас

Про концерт:

Все наше життя складається з невеличких історій. Без них та без їх впливу на буденність все втрачає сенс. Так само і в музиці. Музика — це життя, яке складається з різноманітних епох та їх творчих надбань. А ці дві лінії — наше життя та музика, нерозривно пов’язані. Вони взаємодіють постійно й повсякчасно.

Концертна програма «Історії з життя» — це спроба побачити цей зв’язок у житті кожного з учасників, та в житті цілого ансамблю. Це спектр різноманітних емоційних станів від байдужості до любові, від втрати до набуття. Це кристалізація якихось певних внутрішніх ідей та роздумів. І про це все музиканти прагнуть розповісти за допомогою звуків та тембрів, мелодій та гармоній своїм слухачам. Запрошуємо вас на концерт з незвичайною передісторію.

До зустрічі в Urban Music Hall!