Aeroplan з джазовою програмою “Confluence”

24 вересня 2019, Вт. 15:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Концерт творчого колективу Aeroplan — це вечір незвичайної музики, що поєднує в собі елементи fusion, funk, ethno та latin!

Про проект:

Aeroplan — це творча колаборація різнопланових музикантів з Одеси, які не бояться експериментів. У складі гурту учасники фестивалів: Кодима-фест, Джаз Палітра (Черкаси), Odessa Jazz Fest, а також Джаз на Поштовій (Кривий Ріг).

Мета колективу Aeroplan — створити атмосферу чарівних і таємничих звуків музики, що виходить за традиційні рамки жанру.

Про музикантів:

Альбіна Тепліцька — рояль. Керівниця колективу. Саме вона об'єднала всіх музикантів однією ідеєю.

Михайло Нестеренко — бас. Гармонійна опора і грув колективу

Андрій Гончаров — ударні. Створює ритмічні портали в паралельний всесвіт музичного простору

Іван Желязко — ударні Талановитий барабанщик і перкусіоніст. Малює тембрами свого інструменту на полотні музики Aeroplan’у

Марія Лємуткіна — домра. Висікає іскри джазу на домрі, доповнюючи музику народним колоритом

Про програму: На концерті буде презентована авторська композиція Альбіни "Space inside my color dream" Також звучатимуть твори відомої японської композиторки Хіромі Уєхара та авторські аранжування стандартів джазової класики у синтезі із українськими народними мотивами. Важко таке уявити?) А уявляти і не треба! Треба просто прийти на концерт Aeroplan 13 жовтня в Urban Music Hall і насолоджуватися музикою!

Схожі події

Сергій Жадан. Літні читання на терасі 28 липня 19:00, Вт Сергій Жадан. Літні читання на терасі Київ, D12 від 350 грн. Сергій Жадан. Літні читання на терасі Вже не хочу 28 липня Сергій Жадан. Літні читання на терасі D12 Придбати Ваня Якимов. Вірші Останні квитки 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air 31 липня 18:00, Пт LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Київ, HC Hall від 200 грн. LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Вже не хочу 31 липня LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air HC Hall Придбати MONATIK в Queen Country Club 11 липня 19:00, Сб MONATIK в Queen Country Club Київ, Queen Country Club від 500 грн. MONATIK в Queen Country Club Вже не хочу 11 липня MONATIK в Queen Country Club Queen Country Club Придбати