24-pay-mark Created with Sketch.

Agnoris

від 80 ₴

Про подiю

Спектакль Agnoris у Києві відбудеться в Національному академічному драматичному театрі ім. Лесі Українки.

Чому варто піти у театр на виставу Agnoris у Києві?

  1. Глибка та змістовна драматична вистава.
  2. Незвичайний сюжет та яскраві образи головних героїв.
  3. Поштовх до важливих роздумів.

Спектакль Agnoris у Києві

Agnoris – драматична вистава за п’єсою Еріка-Емманюеля Шмідта. Морально-філософська складова постановки, професійна режисура та переконлива гра акторів подарують незабутні враження від перегляду. У складі постановної групи:
  • режисер-постановник та автор музичного рішення Олексій Лісовець;
  • художниця з костюмів Ганна Духовична;
  • звукорежисерка Алла Муравська;
  • сценограф Андрій Александрович;
  • помічниця режисера Світлана Роєнко.

Про роль долі у житті людини – у яскравій виставі

Головний герой історії – сивий чоловік у поважному віці, який несподівано опиняється у минулому, де зустрічає себе молодого (а все тому, що треба бути обачним з такими речами як старовинні годинники). Насправді багато хто хотів би з висоти прожитих років поглянути на минуле та вплинути на свій життєвий вибір замолоду. Щоб не припуститися тієї фатальної помилки, направити життя за іншим, кращим сценарієм. Можна би було нарешті обрати: синиця в руках чи журавель у небі, благополуччя близьких чи кар’єра… Та головне питання усе іще залишається відкритим: чи дійсно ми вільні у власному виборі, може, доля вирішує за нас? Вистава залишить яскравий слід у вашому серці. Приходьте!

Де купити квитки на спектакль Agnoris у Києві?

Швидко оформити квитки можна онлайн на сайті Concert.ua.
Інші дати

Agnoris

10 червня 2024 18:00

Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки, Київ

Перейти до опису

Agnoris

13 липня 2024 17:00

Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки, Київ

Перейти до опису

Agnoris

23 червня 2024 17:00

Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки, Київ

Перейти до опису

Схожі події

МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 05 липня 18:00, пт МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 550 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 05 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Конотопська відьма 26.05, 08.06, 18.06 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма 26.05, 08.06, 18.06 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Дивні люди. Що жінці добре, то мужику кредит 24 травня 19:00, пт Дивні люди. Що жінці добре, то мужику кредит Київ, Будинок архітектора від 290 ₴ Дивні люди. Що жінці добре, то мужику кредит Вже не хочу 24 травня Дивні люди. Що жінці добре, то мужику кредит Будинок архітектора Придбати Чоловік моєї дружини 28 травня 19:00, вт Чоловік моєї дружини Київ, Будинок Кіно від 300 ₴ Чоловік моєї дружини Вже не хочу 28 травня Чоловік моєї дружини Будинок Кіно Придбати