24-pay-mark Created with Sketch.

Agnoris

від 80 ₴

Про подiю

Спектакль Agnoris у Києві відбудеться в Національному академічному драматичному театрі ім. Лесі Українки.

Чому варто піти у театр на виставу Agnoris у Києві?

  1. Глибка та змістовна драматична вистава.
  2. Незвичайний сюжет та яскраві образи головних героїв.
  3. Поштовх до важливих роздумів.

Спектакль Agnoris у Києві

Agnoris – драматична вистава за п’єсою Еріка-Емманюеля Шмідта. Морально-філософська складова постановки, професійна режисура та переконлива гра акторів подарують незабутні враження від перегляду. У складі постановної групи:
  • режисер-постановник та автор музичного рішення Олексій Лісовець;
  • художниця з костюмів Ганна Духовична;
  • звукорежисерка Алла Муравська;
  • сценограф Андрій Александрович;
  • помічниця режисера Світлана Роєнко.

Про роль долі у житті людини – у яскравій виставі

Головний герой історії – сивий чоловік у поважному віці, який несподівано опиняється у минулому, де зустрічає себе молодого (а все тому, що треба бути обачним з такими речами як старовинні годинники). Насправді багато хто хотів би з висоти прожитих років поглянути на минуле та вплинути на свій життєвий вибір замолоду. Щоб не припуститися тієї фатальної помилки, направити життя за іншим, кращим сценарієм. Можна би було нарешті обрати: синиця в руках чи журавель у небі, благополуччя близьких чи кар’єра… Та головне питання усе іще залишається відкритим: чи дійсно ми вільні у власному виборі, може, доля вирішує за нас? Вистава залишить яскравий слід у вашому серці. Приходьте!

Де купити квитки на спектакль Agnoris у Києві?

Швидко оформити квитки можна онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

Конотопська відьма 04 жовтня 19:00, пт Конотопська відьма Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького від 590 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 04 жовтня Конотопська відьма Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Придбати Конотопська відьма 06 липня 19:00, сб Конотопська відьма Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 650 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 06 липня Конотопська відьма Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Конотопська відьма 18.06, 12.07 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма 18.06, 12.07 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Гуцулка Ксеня 24.06 Гуцулка Ксеня Львів, Львівський театр опери та балету від 390 ₴ Гуцулка Ксеня 24.06 Гуцулка Ксеня Львівський театр опери та балету Придбати