12 листопада 2019, Вт. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 900 грн.
від 900 грн.

Галерея

Agnostic Front у Києві - фото №1 Agnostic Front у Києві
Agnostic Front у Києві - фото №2 Agnostic Front у Києві афіша
Agnostic Front у Києві - фото №3 Agnostic Front у Києві квитки

Про подiю

Agnostic Front у Києві! Приходьте 12 листопада в клуб Atlas святкувати 35-у річницю дебютного альбому.

Чому варто піти на концерт Agnostic Front?

  1. Відсвяткувати 35-у річницю дебютного альбому разом з гуртом.
  2. Почути легендарний гурт наживо.
  3. Через 35 років святкувати річницю походу на ювілейний концерт Agnostic Front у Києві.

35 років лютої люті на сцені

Вони незрівнянні, вони є ледь не засновниками хардкору, який зароджувався в Нью-Йорку. Їхнє звучання люте, за всіма канонами панк-музики. Ще на початку кар'єри Agnostic Front вирізнялися агресивними ударними та басовими партіями в суміші з хаотичним вокалом Роджера Мірета. Також Agnostic Front ніколи не стримувалися у виразах. У піснях завжди критикували гнобителів та їхній негативний вплив на суспільство. Цього року легендарний колектив святкує 35-у річницю дебютного альбому, який і проклав шлях до успіху.

До витоків

Agnostic Front заснував гітарист Вінні Стігма у 1982 році. Згодом гурт випустив ЕР "United Blood", на який сьогодні полюють усі колекціонери. А з першою платівкою "Victim in Pain" (1984) гурт заклав міцний фундамент хардкору як жанру. Також ця платівка привела їх до хардкор-тусовки Нью-Йорка, яка на той час зосереджувалася навколо клубу "CBGB".

Коли у 2006 році вийшов довгоочікуваний DVD "Live at CBGB", Роджер Мірет стверджував:

Ми зіграли в CBGB більше концертів, ніж будь-який інший гурт, і ми зіграли більше благодійних концертів для "CBGB", ніж будь-який інший гурт.

Того часу чимало панк-гуртів намагалися врятувати культовий клуб від закриття. І 35 років потому Agnostic Front святкують ювілей свого знакового дебютника, який приніс їм успіх на декілька десятилість уперед.

Роджер Мірет:

Ми не можемо дочекатися початку туру, присвяченого 35-річчю "Victim In Pain"! Важко повірити, що минуло так багато років, а наші прихильники в усьому світі так само пристрасні, як і раніше. Наш фільм «Хрещені батьки хардкору», який нині доступний у всьому світі, має сильний культурний вплив, так само, як колись мав наш альбом "Victim In Pain". Цього року буде стільки класних подій, у тому числі й наш приїзд до вашої країни, до вашого міста! Побачимося в мошпіті!

Квитки можна придбати на Concert.ua.


Схожі події

Sting My Songs 06 жовтня 19:00, Вт Sting My Songs Київ, Палац спорту від 1090 грн. Sting My Songs Вже не хочу 06 жовтня Sting My Songs Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати