31 травня 2019, Пт. 19:00
Arizona Beach Club Харків, Олексіївський Лугопарк, пер.Буковий, 10
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Група «Агонь» виступить в Харкові 31 травня.

«Агонь» - українська танцювальна поп-група, створена «золотим складом» і співзасновниками проекту Quest Pistols (з 2014 року Quest Pistols Show) Антоном Савлеповим і Костею Боровським в 2016 році. За 10-річну кар'єру на сцені артисти стали лауреатами більше десятка престижних музичних нагород не тільки в Україні, а й по всій Східній Європі і країнах СНД, а також довели, що якісному танцювальному шоу світового рівня є місце в українській поп-музиці.

У 2016 році група «Агонь» починає свою співпрацю з всесвітньо відомим лейблом Warner Music, в рамках якої випускають свій перший альбом # ЯБУДУЛЮБИТЬТЕБЯ. У рекордні терміни дебютна платівка посідає перше місце в чартах і отримує статус «золотого».

У 2019, розправившись з багажем старого звучання, група Агонь за підтримки Moon Records випускає другий мульти-жанровий LP «ЗАКЛАДКА», в який вклала свій справжній настрій. Експресивна поведінка на сцені, яке змушує представників молодого андеграунду робити музикантам щирі компліменти, не могла не втілитися в нових зухвалих треках.