24-pay-mark Created with Sketch.

АІГЕЛ

4 грудня 2021, сб. 19:00-21:00
Forsage Dance Club Київ, м. Київ, вул. Гарматна 51А
від 650 ₴
від 650 ₴

Про подiю

Концерт перенесено. Нову дату та локацію буде повідомлено додатково

АІГЕЛ у Києві! 4 грудня на майданчику Forsage Club у Києві відбудеться концерт електронного хіп-хоп дуету АІГЕЛ.

Чому варто піти на концерт АІГЕЛ у Києві?

  1. Гучне повернення популярного гурту.
  2. Потужна концертна програма з нових треків та вже добре відомих робіт.
  3. Фірмова похмура атмосфера живих виступів АІГЕЛ.

Популярний дует АІГЕЛ з великим концертом у Києві

4 грудня на локації Forsage Club відбудеться довгоочікуваний виступ відомого електронного хіп-хоп дуету АІГЕЛ! Яскраве повернення популярного гурту неможливо пропустити. Приходь і з головою пірни у неймовірний світ творчості АІГЕЛ.
Подобається темна краса музики дуету? – Тож не зволікай, замовляй квитки!

Нова програма з кращих пісень від АІГЕЛ: не пропусти концерт в Forsage Club

На концерті прозвучать найвідоміші пісні з усіх альбомів гурту. Зокрема, всі чекають на розкішний саундтрек до серіалу «Топі». Робота стала компіляцією, що увібрала усе найкраще у творчості дуету. Ті, хто чув наживо, знають: «Топі» мають навіть сильніший вплив, аніж номерні альбоми. Новий саундтрек – це уособлення світів «Сталкера», «Соляріса», першого сезону «Справжнього детектива»… Неймовірна і вражаюча робота нікого не залишає байдужим.

Де купити квитки на концерт АІГЕЛ у Києві?

Придбати квитки на концерт АІГЕЛ у Києві ви можете на сайті Concert.ua онлайн.

Схожі події

АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 20.03, 21.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Дніпро, ПК Шинник від 650 ₴ АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 20.03, 21.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! ПК Шинник Придбати Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 550 ₴ Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Палац спорту Придбати АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 22.03, 23.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 600 ₴ АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 22.03, 23.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Палац дозвілля «Листопад» Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 23 березня 19:00, сб Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 650 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 23 березня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Палац дозвілля «Листопад» Придбати