17 - 18 листопада 2018 12:00
Завод Кристал Вінниця, вул. 600-річчя Вінниці, 21
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Абонемент Air ГогольFest у Вінниці - фото №1 Абонемент Air ГогольFest у Вінниці
Абонемент Air ГогольFest у Вінниці - фото №2 Абонемент Air ГогольFest у Вінниці афіша
Абонемент Air ГогольFest у Вінниці - фото №3 Абонемент Air ГогольFest у Вінниці квитки
Абонемент Air ГогольFest у Вінниці - фото №4 Абонемент Air ГогольFest у Вінниці на concert.ua
Абонемент Air ГогольFest у Вінниці - фото №5 Абонемент Air ГогольFest у Вінниці фото
Абонемент Air ГогольFest у Вінниці - фото №6 Абонемент Air ГогольFest у Вінниці піти

Про подiю

17-18 листопада у Вінниці на території заводу "Кристал" відбудеться фестиваль AIR ГОГОЛЬFEST.

Мультидисциплінарний фестиваль-альтернатива AIR ГОГОЛЬFEST триватиме два дні та одну ніч і матиме декілька напрямків: театральний, музичний, візуальний, освітній, а також матиме дитячу і нічну програми.

В рамках фестивалю Центр сучасного мистецтва "ДАХ" презентуватиме свої найкращі, відомі у всьому світі, продукти: виступ кабаре-гурту DakhDaughters, соціального кабаре "ЦеШо" та виставу "Парадокси злочину" – драму абсурду від режисера Влада Троїцького.

На фестивалі в рамках театральної програми також буде представлено австрійську мультидисциплінарну виставу "Bauhaus Tanzt" і проект театральної колаборації України, Німеччини та Великої Британії "TRANZYT".

Учасниками музичної програми також стануть SINOPTIK, OY SOUND SYSTEM, TIK TU, Latexfauna, Ціаністий кафель.

Протягом всього фестивалю на території заводу "Кристал" будуть представлені художні інсталяції та виставки, відбуватимуться перформанси та майстер-класи.

А в ніч з 17 на 18 листопада пройде GOGOLNIGHT – андеграундна музично-художня вечірка за найкращими канонами ГОГОЛЬFEST.

Інші дати

Схожі події

A State of Trance 900: Lifting You Higher 22 червня 21:00, Сб A State of Trance 900: Lifting You Higher Київ, Міжнародний Виставковий Центр Вже не хочу 22 червня A State of Trance 900: Lifting You Higher Міжнародний Виставковий Центр Придбати Kyiv Wine 08 червня 12:00, Сб Kyiv Wine Київ, Kyiv Wine від 590 грн. Kyiv Wine Вже не хочу 08 червня Kyiv Wine Kyiv Wine Придбати Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 500 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати