ПРЕМ'ЄРА! Академія сміху

31 березня 2020, Вт. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу/грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

З цими квитками можна піти на будь-яку виставу в театрі до 31 липня 2020 року включно.

Організатор: КП ООАРДТ
Контакти організатора: 7224504

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0Вистава «Академія сміху» в Одесі. На сцені Російського театру в Одесі – постановка з промовистою назвою «Академія сміху».

Чому варто піти на спектакль «Академія сміху» в Одесі?

1. Сміходрама – новий формат, з яким треба познайомитися.
2. Глядачі стануть повноправними учасниками сценічного дійства.
3. Переможця гумористичного поєдинку визначить публіка.

Вистава «Академія сміху» в Одесі

Запрошуємо вас у Російський театр на незвичайну виставу в жанрі сміходрама – «Академія сміху». Нові враження, яскраві емоції та блискуча гра акторів – запорука прекрасного вечора!

Замовляйте квитки вже сьогодні.

Яскрава сміходрама на сцені Російського театру

В основі сюжету вистави «Академія сміху» – однойменна п'єса, автором якої є сучасний японський драматург Кокі Мітані. Головний конфлікт виникає навколо нової постановки драматурга. Його спроби запропонувати глядачеві нове бачення творчості Шекспіра знаходять опір директора театру. Керівнику здається, що веселощі та відчайдушність – аж ніяк не актуальні мотиви сучасності.

Чим же закінчиться битва між Драматургом та Директором? – Приходьте, щоб особисто вплинути на результат! Адже глядачеві відведена особлива роль у тому, що відбувається на сцені.

Де купити квитки на виставу «Академія сміху» в Одесі?

Вже зараз ви можете оформити квитки на виставу «Академія сміху» в Російському театрі Одеси онлайн або з доставкою – на сайті Concert.ua.

Інші дати

ПРЕМ'ЄРА! Академія сміху

14 квітня 2020 19:00

Російський театр, Одеса

Перейти до опису
від 200 грн.

ПРЕМ'ЄРА! Академія сміху

29 квітня 2020 19:00

Російський театр, Одеса

Перейти до опису
від 200 грн.

Схожі події

Чарівник смарагдового міста Нова дата 06 червня 12:00, Сб Чарівник смарагдового міста Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 100 грн. Чарівник смарагдового міста Вже не хочу 06 червня Чарівник смарагдового міста Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Нареченого викликали, дівчатка? 16 липня 20:00, Чт Нареченого викликали, дівчатка? Київ, Freedom Hall від 400 грн. Нареченого викликали, дівчатка? Вже не хочу 16 липня Нареченого викликали, дівчатка? Freedom Hall Придбати Солодка Даруся Нова дата 07 вересня 19:00, Пн Солодка Даруся Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 170 грн. Солодка Даруся Вже не хочу 07 вересня Солодка Даруся Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 15:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати