22 червня 2018, Пт. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 790 грн.
від 790 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи Аквариум?

1. Почути наживо батька російського року
2. Добірка найкращих композицій і пісні з нового альбому «Время N»
3. Творчість поза віком і умовностей

Борис Гребенщиков і музиканти групи Аквариум приїдуть до Києва з новим альбомом «Время N». 21 і 22 червня Борис Борисович зіграє поспіль два концерти в Caribbean Club.

«Время N» - альбом БГ / Аквариум 2018 року. Платівка опублікована під ім'ям БГ. За словами Гребенщикова, нова платівка стала продовженням його диска «Соль» 2014 року і складе трилогію з наступним альбомом, для якого вже складено 16 пісень. У заголовній пісні «Время N» присутня ненормативна лексика.

Альбом записувався з 2015 по 2018 рік у Лондоні, Санкт-Петербурзі і Лос-Анджелесі. У роботі над платівкою брали участь Брайан Іно, гітарист Fairport Convention Річард Томпсон, симфонічний оркестр «Віртуози Києва», учасники King Crimson саксофоніст Мел Коллінз і барабанщик Джеремі Стейсі, болгарський хор, музиканти з Тунісу та Ізраїлю. Для альбому «Время N» Гребенщиков довго шукав саундпродюсера, в результаті обрав триразового лауреата «Греммі» британця Стіва Джонса, який відповідав за звучання альбомів Moby, Chemical Brothers і Daft Punk. Сам БГ став співпродюсером цього альбому.

Аквариум - група поза часом і кордонами. Група зіграла тисячі концертів по всьому світу, сет-листи їх виступів завжди непередбачувані
і неповторні. Так само буде і в Caribbean Club 21 і 22 червня. Аквариум зіграє «Время N» і ще десяток або два пісень, які за годину до концерту вибере сам БГ. Борис Борисович каже, що «музика створює простір, у якому живуть наші душі». У червні в Києві буде два особливих дні з простором для душі.

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Too Many Zooz 22 серпня 20:00, Ср Too Many Zooz Зелений Театр, Київ від 590 грн. Too Many Zooz Вже не хочу 22 серпня Too Many Zooz Зелений Театр Придбати Джаз на пляжі Джаз на пляжі 5 Подiй Джаз на пляжі 16.08 - 13.09.2018 мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати