26 червня 2018, Вт. 19:00
Malevich Concert Arena Львів, Проспект Чорновола, 2
від 499 грн.
від 499 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи Аквариум?

1. Почути наживо батька російського року
2. Добірка найкращих композицій і пісні з нового альбому «Время N»
3. Творчість поза віком і умовностей

Борис Гребенщиков і музиканти групи Аквариум приїдуть до Києва з новим альбомом «Время N». 21 і 22 червня Борис Борисович зіграє поспіль два концерти в Caribbean Club.

«Время N» - альбом БГ / Аквариум 2018 року. Платівка опублікована під ім'ям БГ. За словами Гребенщикова, нова платівка стала продовженням його диска «Соль» 2014 року і складе трилогію з наступним альбомом, для якого вже складено 16 пісень. У заголовній пісні «Время N» присутня ненормативна лексика.

Альбом записувався з 2015 по 2018 рік у Лондоні, Санкт-Петербурзі і Лос-Анджелесі. У роботі над платівкою брали участь Брайан Іно, гітарист Fairport Convention Річард Томпсон, симфонічний оркестр «Віртуози Києва», учасники King Crimson саксофоніст Мел Коллінз і барабанщик Джеремі Стейсі, болгарський хор, музиканти з Тунісу та Ізраїлю. Для альбому «Время N» Гребенщиков довго шукав саундпродюсера, в результаті обрав триразового лауреата «Греммі» британця Стіва Джонса, який відповідав за звучання альбомів Moby, Chemical Brothers і Daft Punk. Сам БГ став співпродюсером цього альбому.

Аквариум - група поза часом і кордонами. Група зіграла тисячі концертів по всьому світу, сет-листи їх виступів завжди непередбачувані
і неповторні. Так само буде і в Caribbean Club 21 і 22 червня. Аквариум зіграє «Время N» і ще десяток або два пісень, які за годину до концерту вибере сам БГ. Борис Борисович каже, що «музика створює простір, у якому живуть наші душі». У червні в Києві буде два особливих дні з простором для душі.

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Too Many Zooz 22 серпня 20:00, Ср Too Many Zooz Зелений Театр, Київ від 650 грн. Too Many Zooz Вже не хочу 22 серпня Too Many Zooz Зелений Театр Придбати