... але вітер ...

23 вересня 2018, Нд. 20:00
ВДНГ Київ, пр-т Ак. Глушкова, 1
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

... але вітер ... у Києві - фото №1 ... але вітер ... у Києві
... але вітер ... у Києві - фото №2 ... але вітер ... у Києві афіша
... але вітер ... у Києві - фото №3 ... але вітер ... у Києві квитки
... але вітер ... у Києві - фото №4 ... але вітер ... у Києві на concert.ua
... але вітер ... у Києві - фото №5 ... але вітер ... у Києві фото

Про подiю

"... але вітер ..." - це глибоке естетичне переживання від Влада Троїцького. Рухома нерухомість.

Декорації створені з десятків вентиляторів. Актори не користуються словами. Музику створює поєднання шумів сцени і живих барабанів. І відеопроекції перетворюють простір театру в простір сновидіння.

"... але вітер ..." - притча про зустріч, про любов, про розставання і про надію. На сцені грають троє акторів, але дійових осіб тільки двоє: чоловік - з усіма своїми почуттями, надіями і конфліктами, і вітер - німий і невидимий, безумовне існування якого - єдина можлива форма діалогу з людиною.

Вистава Влада Троїцького - поетична розповідь, не прив'язаний до простору і часу. Медитативний дійство в тендітній і романтичною стилістикою Хаяо Міядзакі.


Схожі події

Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) -50% на другий 19 квітня 19:00, Пт Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Чернівці, Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської від 90 грн. Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Вже не хочу 19 квітня Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської Придбати Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Чорний квадрат: Страшно хочеться поцілувати! 26 березня 19:30, Вт Чорний квадрат: Страшно хочеться поцілувати! Київ, ATLAS від 180 грн. Чорний квадрат: Страшно хочеться поцілувати! Вже не хочу 26 березня Чорний квадрат: Страшно хочеться поцілувати! ATLAS Придбати Мастер і Маргарита -50% на другий 26 березня 18:00, Вт Мастер і Маргарита Чернігів, Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка від 150 грн. Мастер і Маргарита Вже не хочу 26 березня Мастер і Маргарита Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка Придбати