... але вітер ...

23 вересня 2018, Нд. 20:00
ВДНГ Київ, пр-т Ак. Глушкова, 1
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

... але вітер ... у Києві - фото №1 ... але вітер ... у Києві
... але вітер ... у Києві - фото №2 ... але вітер ... у Києві афіша
... але вітер ... у Києві - фото №3 ... але вітер ... у Києві квитки
... але вітер ... у Києві - фото №4 ... але вітер ... у Києві на concert.ua
... але вітер ... у Києві - фото №5 ... але вітер ... у Києві фото

Про подiю

"... але вітер ..." - це глибоке естетичне переживання від Влада Троїцького. Рухома нерухомість.

Декорації створені з десятків вентиляторів. Актори не користуються словами. Музику створює поєднання шумів сцени і живих барабанів. І відеопроекції перетворюють простір театру в простір сновидіння.

"... але вітер ..." - притча про зустріч, про любов, про розставання і про надію. На сцені грають троє акторів, але дійових осіб тільки двоє: чоловік - з усіма своїми почуттями, надіями і конфліктами, і вітер - німий і невидимий, безумовне існування якого - єдина можлива форма діалогу з людиною.

Вистава Влада Троїцького - поетична розповідь, не прив'язаний до простору і часу. Медитативний дійство в тендітній і романтичною стилістикою Хаяо Міядзакі.


Схожі події

розділові 18 жовтня 19:00, Чт розділові Театр юного глядача, Одеса від 100 грн. розділові Вже не хочу 18 жовтня розділові Театр юного глядача Придбати Шоу імені Енді Кауфмана від Воробушка 18 жовтня 20:00, Чт Шоу імені Енді Кауфмана від Воробушка Art Area "ДК", Харків від 200 грн. Шоу імені Енді Кауфмана від Воробушка Вже не хочу 18 жовтня Шоу імені Енді Кауфмана від Воробушка Art Area "ДК" Придбати Київ Модерн Балет. Спляча красуня 28 жовтня 19:00, Нд Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Спляча красуня Вже не хочу 28 жовтня Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Гола правда 30 жовтня 19:30, Вт Гола правда Bel etage, Київ від 149 грн. Гола правда Вже не хочу 30 жовтня Гола правда Bel etage Придбати