Олександр Малінін

24 вересня 2020, Чт. 19:00
від 500 грн.
від 500 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону: 097-0774539

Одеса, зустрічай! Концерт Олександра Малініна

Малінін – співак, без чиїх пісень уявити естраду вже просто неможливо.

Мистецтво Олександра Малініна підкорило серця мільйонів. Його художній стиль, сповнений високим благородством і гідністю, зрозумілий всім і, безумовно, увійшовший до скарбниці естрадної культури. Творчість Малініна органічно поєднує традиції романсу та сучасне звучання. Його глибокі та щирі інтонації змушують тремтіти серця публіки, особливо жіночу частини! Ми чуємо характерну задушевність, бунтарський дух, відчайдушну завзятість і аристократичну витонченість. Співак вже багато років вірний своєму сценічному образу та репертуару. Пісні він вибирає сам, віддаючи перевагу віршам з глибокою внутрішньої енергетикою, творами поетів-класиків.

За свою сольну кар'єру Олександр досягнув колосальних результатів. Звання народного артиста, наявність іменного знака на «Площі зірок», престижна музична премія «The World Music Awards» за найбільшу кількість проданих дисків – все це є у Олександра Малініна. Втім, не величезна кількість дисків є головним показником популярності артиста. Пісні, які назавжди оселилися в серцях слухачів і аншлаги, які супроводжують концерти Олександра Малініна – головні досягнення співака!

З 1988 р Малінін випустив близько 30 альбомів, два з них – «Червона калина» (2003) і «Чарiвна Скрипка» (2006) – українською мовою.

Артисти