Олександр Малінін

26 березня 2020, Чт. 19:00
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Олександр Малінін в Одесі! Чекаємо на вас 26 березня о 19:00 у Театрі музкомедії.

Ви можете купити квитки на Олександр Малінін на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Одеса, зустрічай! 26 березня на сцені музкомедії - Олександр Малінін

Малінін - співак, без чиїх пісень уявити естраду вже просто неможливо.

Мистецтво Олександра Малініна підкорило серця мільйонів. Його художній стиль, сповнений високим благородством і гідністю, зрозумілий всім і, безумовно, увійшовший до скарбниці естрадної культури. Творчість Малініна органічно поєднує традиції романсу і сучасне звучання. Його глибокі і щирі інтонації змушують тремтіти серця публіки, особливо жіночу частини! Ми чуємо характерну задушевність, бунтарський дух, відчайдушну завзятість і аристократичну витонченість. Співак вже багато років вірний своєму сценічному образу і репертуару. Пісні він вибирає сам, віддаючи перевагу віршам з глибокою внутрішньої енергетикою, творами поетів-класиків.

За свою сольну кар'єру Олександр домігся колосальних результатів. Звання народного артиста, наявність іменного знака на «Площі зірок», престижна музична премія «The World Music Awards» за найбільшу кількість проданих дисків - все це є у Олександра Малініна. Втім, не величезна кількість дисків є головним показником популярності артиста. Пісні, які назавжди оселилися в серцях слухачів і аншлаги, які супроводжують концерти Малініна - головні досягнення співака!

З 1988 р Малінін випустив близько 30 альбомів, два з них - «Червона калина» (2003) і «Чарiвна Скрипка» (2006) - на українській мові.