ALEKSEEV / Алексєєв

24 квітня 2020, Пт. 19:00
від 290 грн.
від 290 грн.
Обрати квиток

Галерея

ALEKSEEV / Алексєєв у Дніпрі - фото №1 ALEKSEEV / Алексєєв у Дніпрі
ALEKSEEV / Алексєєв у Дніпрі - фото №2 ALEKSEEV / Алексєєв у Дніпрі афіша
ALEKSEEV / Алексєєв у Дніпрі - фото №3 ALEKSEEV / Алексєєв у Дніпрі квитки
ALEKSEEV / Алексєєв у Дніпрі - фото №4 ALEKSEEV / Алексєєв у Дніпрі на concert.ua

Про подiю

ALEKSEEV у Дніпрі! Чекаємо на вас 24 квітня о 19:00 у БК Машинобудівельників.

ALEKSEEV представить концерт-спектакль "Моя зірка"

Унікальному тембру голосу ALEKSEEV немає рівних. Так само, як і майстерності артиста достукатися до серця кожного з своєї багатомільйонної армії слухачів по всьому світу. Творчість музиканта стрімко розвивається, а сам ALEKSEEV дорослішає, змінює світогляд і продовжує творити, залишаючись максимально відвертим перед своїм глядачем.

Співак, який знайшов стрімку славу, готовий показати своє нове шоу під назвою «Моя зірка». Це концерт - спектакль, який відображає всі грані артиста і його творчий шлях. Основною музичною складової концерту став новий альбом "Моя зірка", де ALEKSEEV особисто виступив в якості саунд-продюсера. За словами музиканта, всі пісні з альбому «Моя зірка» - абсолютно новий етап його творчості. На концерті артист виконає які недавно вийшли пісні, які вже встигли полюбитися публіці, а також свої хіти- «мільйонники».

ALEKSEEV - володар більше 20-ти знакових музичних нагород СНД. АLEKSEEV став першим виконавцем, пісня якого 8 тижнів поспіль лідирувала в iTunes Росії, України, Казахстану. Лічильник YouTube-переглядів кліпів артиста налічує десятки мільйонів, армія шанувальників-підписників співака в Instagram досягла більше 700 тисяч і постійно збільшується, а його музика пробуджує в душах слухачів найглибші потаємні почуття.

Артисти