Нова дата

ALEKSEEV / Алексєєв

31 жовтня 2020, Сб. 19:00
від 290 грн.
від 290 грн.
Обрати квиток

Галерея

ALEKSEEV / Алексєєв у Дніпрі - фото №1 ALEKSEEV / Алексєєв у Дніпрі
ALEKSEEV / Алексєєв у Дніпрі - фото №2 ALEKSEEV / Алексєєв у Дніпрі афіша
ALEKSEEV / Алексєєв у Дніпрі - фото №3 ALEKSEEV / Алексєєв у Дніпрі квитки
ALEKSEEV / Алексєєв у Дніпрі - фото №4 ALEKSEEV / Алексєєв у Дніпрі на concert.ua

Про подiю

h2>ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА

"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону:063 056 66 45

ALEKSEEV у Дніпрі! Чекаємо на вас 24 квітня о 19:00 у БК Машинобудівельників.

ALEKSEEV представить концерт-спектакль "Моя зірка"

Унікальному тембру голосу ALEKSEEV немає рівних. Так само, як і майстерності артиста достукатися до серця кожного з своєї багатомільйонної армії слухачів по всьому світу. Творчість музиканта стрімко розвивається, а сам ALEKSEEV дорослішає, змінює світогляд і продовжує творити, залишаючись максимально відвертим перед своїм глядачем.

Співак, який знайшов стрімку славу, готовий показати своє нове шоу під назвою «Моя зірка». Це концерт - спектакль, який відображає всі грані артиста і його творчий шлях. Основною музичною складової концерту став новий альбом "Моя зірка", де ALEKSEEV особисто виступив в якості саунд-продюсера. За словами музиканта, всі пісні з альбому «Моя зірка» - абсолютно новий етап його творчості. На концерті артист виконає які недавно вийшли пісні, які вже встигли полюбитися публіці, а також свої хіти- «мільйонники».

ALEKSEEV - володар більше 20-ти знакових музичних нагород СНД. АLEKSEEV став першим виконавцем, пісня якого 8 тижнів поспіль лідирувала в iTunes Росії, України, Казахстану. Лічильник YouTube-переглядів кліпів артиста налічує десятки мільйонів, армія шанувальників-підписників співака в Instagram досягла більше 700 тисяч і постійно збільшується, а його музика пробуджує в душах слухачів найглибші потаємні почуття.

Артисти