12 квітня 2019, Пт. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт ALEKSEEV?

1. ALEKSEEV - перший український виконавець, пісня якого 8 тижнів поспіль лідирувала в iTunes України, Росії, Казахстану.
2. Всеукраїнський тур в підтримку альбому пройшов з аншлагами в залах-тисячниках по всій країні.
3. Клубний концерт - відмінна можливість перебувати в безпосередній близькості до улюбленого артисту!

12 квітня на сцену театру музичної комедії вийде кумир сотень тисяч меломанів - ALEKSEEV. Приходьте, щоб заспівати улюблені пісні разом з талановитим артистом!

ALEKSEEV - яскравий феномен української музичної індустрії. Учаснику вокального шоу «Голос країни», лідеру студентської групи вдалося за пару років стати справжньою зіркою і зайняти своє важливе місце на музичному небосхилі.

Першим попаданням в ціль став випуск синглу «П'яне сонце». Пісня отримала платиновий статус після того, як число скачувань синглу на iTunes досягло 100 000. Крім того, хіт «П'яне сонце» поставив абсолютний рекорд серед українських музичних продуктів, протримавшись 8 тижнів на вершині iTunes України, Росії та Казахстану. Пісня також стала першою російськомовною композицією, що увійшла в ТОП-100 світового чарту Shazam (за підсумками тижня).

З дебютним альбомом «П'яне сонце» ALEKSEEV об'їхав всю країну, збираючи аншлаги в тисячних залах. Фінальний концерт в столиці відвідало близько 3000 чоловік!

З кожним днем концертна географія артиста поповнюється новими назвами країн. ALEKSEEV вже побував на таких відомих фестивалях як «Жара», «Слов'янський базар», MPRL City і інших.

Побачимося!

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати RASA 19 квітня 23:59, Пт RASA Одеса, Palladium від 250 грн. RASA Вже не хочу 19 квітня RASA Palladium Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати