12 квітня 2019, Пт. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 380 грн.
від 380 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт ALEKSEEV?

1. ALEKSEEV - перший український виконавець, пісня якого 8 тижнів поспіль лідирувала в iTunes України, Росії, Казахстану.
2. Всеукраїнський тур в підтримку альбому пройшов з аншлагами в залах-тисячниках по всій країні.
3. Клубний концерт - відмінна можливість перебувати в безпосередній близькості до улюбленого артисту!

12 квітня на сцену театру музичної комедії вийде кумир сотень тисяч меломанів - ALEKSEEV. Приходьте, щоб заспівати улюблені пісні разом з талановитим артистом!

ALEKSEEV - яскравий феномен української музичної індустрії. Учаснику вокального шоу «Голос країни», лідеру студентської групи вдалося за пару років стати справжньою зіркою і зайняти своє важливе місце на музичному небосхилі.

Першим попаданням в ціль став випуск синглу «П'яне сонце». Пісня отримала платиновий статус після того, як число скачувань синглу на iTunes досягло 100 000. Крім того, хіт «П'яне сонце» поставив абсолютний рекорд серед українських музичних продуктів, протримавшись 8 тижнів на вершині iTunes України, Росії та Казахстану. Пісня також стала першою російськомовною композицією, що увійшла в ТОП-100 світового чарту Shazam (за підсумками тижня).

З дебютним альбомом «П'яне сонце» ALEKSEEV об'їхав всю країну, збираючи аншлаги в тисячних залах. Фінальний концерт в столиці відвідало близько 3000 чоловік!

З кожним днем концертна географія артиста поповнюється новими назвами країн. ALEKSEEV вже побував на таких відомих фестивалях як «Жара», «Слов'янський базар», MPRL City і інших.

Побачимося!

Інші дати

Alekseev

14 лютого 2019 19:00

БК Машинобудівельників, Дніпро

Перейти до опису
від 340 грн.

Alekseev

16 лютого 2019 19:00

Будинок офіцерів, Вінниця

Перейти до опису
від 320 грн.