16 листопада 2019, Сб. 23:00
Dogma club "Ministerium" Одеса, ул. Гоголя, 12
від 400 грн.
від 400 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт ALEKSEEV?

1. ALEKSEEV - перший український виконавець, пісня якого 8 тижнів поспіль лідирувала в iTunes України, Росії, Казахстану.
2. Всеукраїнський тур в підтримку альбому пройшов з аншлагами в залах-тисячниках по всій країні.
3. Клубний концерт - відмінна можливість перебувати в безпосередній близькості до улюбленому артистові!

Унікальному тембру голосу ALEKSEEV немає рівних. Так само, як і майстерності артиста достукатися до серця кожного з своєї багатомільйонної армії слухачів по всьому світу.

Творчість музиканта стрімко розвивається, а сам ALEKSEEV дорослішає, змінює світогляд і продовжує творити, залишаючись максимально відвертим перед своїм глядачем.

Співак, який знайшов стрімку славу в рідній Україні і за кордоном, готовий показати своє нове шоу під назвою «Моя зірка». Тур по містах України відбудеться в підтримку нового однойменного альбому артиста, що складається з 12-ти різножанрових композицій. Працюючи над своєю другою за рахунком платівкою, ALEKSEEV особисто виступив в якості саунд-продюсера. За словами музиканта, всі пісні з альбому «Моя зірка» - абсолютно новий етап його творчості. На концерті артист виконає недавно вийшли пісні, які вже встигли полюбитися публіці, а також свої хіти- «мільйонники».

ALEKSEEV - тріумфатор в номінації «Відкриття року» за версією Першої музичної премії YUNA, в номінації «Прорив року» престижної музичної премії M1 Music Awards.

Володар більше 20-ти знакових музичних нагород СНД. АLEKSEEV став першим українським виконавцем, пісня якого 8 тижнів поспіль лідирувала в iTunes України, Росії, Казахстану. Лічильник YouTube-переглядів кліпів артиста налічує десятки мільйонів, армія шанувальників-передплатників співака в Instagram досягла більше 700 тисяч і постійно збільшується, а його музика пробуджує в душах слухачів найглибші потаємні почуття.