16 лютого 2019, Сб. 19:00
Дом офицеров Вінниця, пл. Победы, 1
від 320 грн.
від 320 грн.

Галерея

Alekseev у Вінниці - фото №1 Alekseev у Вінниці
Alekseev у Вінниці - фото №2 Alekseev у Вінниці афіша
Alekseev у Вінниці - фото №3 Alekseev у Вінниці квитки
Alekseev у Вінниці - фото №4 Alekseev у Вінниці на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт ALEKSEEV?

1. ALEKSEEV - перший український виконавець, пісня якого 8 тижнів поспіль лідирувала в iTunes України, Росії, Казахстану.
2. Всеукраїнський тур на підтримку альбому пройшов з аншлагами в залах-тисячниках по всій країні.
3. Чудова можливість перебувати в безпосередній близькості до улюбленого артиста!

Із метро - на літаки і гастролі країнами Європи і світу, з вокального шоу «Голос країни» - на сцени перед багатотисячною публікою, з фронтмена студентської групи - в музичного кумира сучасності.

Лише за два роки на сцені ALEKSEEV зумів створити власний музичний простір, відмінний від усього, що існувало раніше, і підкорити серця сотень тисяч слухачів. Володар унікального тембру і своєрідної манери співу, ALEKSEEV пізнаваний серед тисячі інших артистів.

Перший сингл артиста «Пьяное солнце» став безпрецедентним хітом у всіх країнах СНД і отримав статус платинового - 100 000 тисяч завантажень пісні на iTunes! «Снов осколки», «Океанами стали», «Чувствую душой», «Навсегда» - усі сингли і кліпи ALEKSEEV неминуче оселяються в ефірах національних радіостанцій і телеканалів, знаходять відгук у серцях сотень тисяч слухачів різного віку!

Географія концертів ALEKSEEV включає аншлагові виступи в Ізраїлі, Молдові, Азербайджані, Казахстані, Естонії, Білорусі, Латвії, Німеччині, Туреччини, Єгипті, інших країнах. ALEKSEEV встиг стати гостем найгучніших фестивалів: «Жара» в Баку, «Слов'янський базар» у Вітебську, «MPRL City» в Маріуполі й інших. Концертний графік артиста, який всього три роки тому вперше вийшов на велику сцену, розписаний на півроку вперед.

Голос, здатний перевернути свідомість і повернути віру в себе, унікальна манера виконання, абсолютно інакше звучання. ALEKSEEV є тим артистом, чия творчість підпорядкована високій ідеї - за допомогою голосу відкривати в людях найчистіші пориви.

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати The Chemical Brothers special offer 15 червня 20:00, Сб The Chemical Brothers Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 150 грн. The Chemical Brothers Вже не хочу 15 червня The Chemical Brothers Міжнародний Виставковий Центр Придбати