Олексій Ботвінов. Проект «CREDO»

8 квітня 2019, Пн. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

«CREDO». Так називається новий проект Олексія Ботвінова. Хоча це і не молитва, але дуже особисте слово, в ньому звучить весь живий голос піаніста.

Напевно, тому на цей раз на сцені не буде ні оркестру, ні екрану, ні спалахів світла. Тільки солирующий рояль і - Музика, її внутрішнє єство, стиснена розмова про Головне. Особистий діалог з кожним слухачем. Діалог про Сьогоднішнє і Вічне: пристрасна, відверта, а місцями медитативна, сповнена прихованої печалі і торжества.

І перш за все, зазвучать великі шедеври Баха, в тому числі - легендарна фуга до дієз мінор, найзнаменитіша в історії музики, а слідом за нею - монументальна Партита мі мінор.

У другому відділенні відбудеться повернення імені: для когось нового, а насправді - прихованого. Це Юрій Ханон, перший лауреат Європейського Оскара за кращу музику в кіно, автор легендарного прологу до сокуровським «Дням затмения», майстер парадоксу і гротеску, двадцять років тому закрив за собою двері. І ось, сьогодні Юрій Ханон робить виняток для Одеси. Вперше, через чверть століття мовчання, прозвучить те, що ніколи не звучало.

Олексій Ботвінов вважає цю музику геніальною і щасливою повідомити, що світова прем'єра відбудеться саме в Одесі, на його концерті. Музика Ханона - хоча і сучасна, але на диво проста, мелодійна і, разом з тим, ні на що не схожа. Вона унікальна за своїм голосу. Вся тканину цієї музики пронизана безперервним внутрішнім діалогом, в тому числі, і з бахівським спадщиною. Саме цей діалог за участю Баха і двох наших сучасників зробить програму вечора абсолютно особливою.

Йоганн Себастіан Бах:
4 прелюдії і фуги з 1 тому «Добре темперованого клавіру» -до мажор, до мінор, до дієз мінор, ре мінор.
Партита №6 мі мінор.

Юрій Ханон:
5 перших з циклу «50 етюдів для впав фортепіано»

З циклу «окостенілі Прелюдії»:
«Canodia Anabi»
«Canodia Antru»

З циклу «Смутні п'єси неясного походження»:
"Дарування Куперену"
"Відома Пассакалія"
"Падаючі вітряки"

10 останніх з циклу «50 етюдів для впав фортепіано»

Олексій Ботвінов присвячує цей концерт пам'яті свого вчителя Анатолія Олександровича Кардашева.

Схожі події

Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 225 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 01 серпня 20:30, Чт MONATIK Love It РИТМ ТУР Харків, Стадіон Металіст від 449 грн. MONATIK Love It РИТМ ТУР Вже не хочу 01 серпня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Металіст Придбати