24-pay-mark Created with Sketch.

О. Ботвінов. Новорічний гала-концерт

21 грудня 2019, сб. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Про подiю

Олексій Ботвінов запрошує на Новорічний концерт!

Після сенсаційного успіху "PIANO LIGHT SHOW" на численні прохання глядачів проект повторюється - але в значно збільшеному масштабі Новорічного Гала-Концерту в 2х відділеннях!

21 грудня в Великій залі Одеської Філармонії вас знову чекає феєрія приголомшливих візуальних образів на новому білому концертному роялі, створювана наживо відеохудожником VJ Videomatics, постійним творчим партнером Олексія Ботвінова. Новий, унікальний для світової сцени, формат проведення класичного концерту після тріумфів у Швейцарії і Німеччині викликав небувалий ажіотаж під час всеукраїнської прем'єри проекту 13 жовтня в Одесі, де безліч глядачів не змогли потрапити на концерт; квитки були розпродані заздалегідь, що для класичних програм поки є в нашій країні рідкісним явищем.

Автори проекту повторюють його для одеситів - але на додаток до фортепіанного відео-концерту Олексія Ботвінова і віджея VJ Videomatics вас чекає велика різноманітна новорічна програма. Шедеври Чайковського, Рахманінова, Штрауса, Оффенбаха, Пуччіні, Гуно, Сен-Санса, Гласса, П'яццолли створять істинно новорічний чарівний настрій! Партнерами Маестро у великому святковому Гала-концерті виступлять чудові музиканти Аліна Ворох (сопрано), Олена Вишневська (мецо), Олег Злакоман (тенор), Мирослава Которович (скрипка) та Олександр Лисюк (віолончель).

Меценатом проекту є компанія "Jaguar Land Rover Одеса".

Не пропустіть новорічне диво великої музики!