Олексій Горбунов

17 листопада 2017, Пт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Музичний спектакль з улюбленим актором. Що ще потрібно?

Темний кабінет. На сцені - музиканти. І харизматичний Олексій Горбунов, який майже не змінюючи свій зовнішній вигляд, примудряється легко перевтілюватися в персонажів різних вікових груп, поколінь і навіть статей.

У камерній атмосфері, яка зачаровує, прозвучать вірші радянського поета Геннадія Шпалікова і сучасного українського письменника Олександра Кабанова. А ще глядач почує історії чеського творця Людвіка Ашкеназі.

Це будуть маленькі, але ємні розповіді про війну, кохання, жінку, дітей ... І звичайно ж, про надію. Адже без неї нікуди. Монологи неповторного Олексія Горбунова будуть супроводжуватися музикою. Ви потрапите в яскравий світ персонажів відомого артиста, а також режисера Юрія Одинокого. Цього вечора зал наповниться піснями Вертинського, Бернеса, Утьосова, Висоцького і Окуджави. І це ті мелодії, які неодмінно стосуються струн душі кожного.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж Фан-зона закінчується! 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати