Олексій Горбунов та група Смуток Пілота

14 липня 2019, Нд. 19:00
Театр на Чайній Одеса, вул. Маразліївська, 34а
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Чорна скринька» у виконанні Олексія Горбунова та групи «Грусть пілота»?

1. Почути вірші популярного письменника Людвіка Ашкеназі.
2. Насолодитися перевтіленнями Олексія Горбунова.
3. Провести вечір у камерній атмосфері, яку допоможе створити гурт «Смуток пілота».

Олексій Горбунов представить спектакль, поставлений за збірником поезії «Чорна скринька». Режисер-постановник - Заслужений артист України Юрій Одинокий.

«Чорна скринька» - це збірка віршів чеського письменника Людвіка Ашкеназі, оформлених у вигляді підписів до фотографій. Його антивоєнна поезія наповнена дитячою вірою в диво і любов'ю до людей. Сам автор каже: «Чорна скринька» - це маленькі розповіді про любов, війну, жінці, дітей - і про надію ».

Щоб відчути весь арсенал емоційних прийомів, використовуваних автором, потрібно побачити це на власні очі. Легка незворушність, з якою Олексій Горбунов перевтілюється в різних ліричних героїв, що володіють своїми унікальними рисами характеру, вражає. Монологи прозвучать в музичному супроводі групи «Смуток Пілота», чиїм солістом є Олексій.

В інтимній ліричною атмосфері ми почуємо не тільки вірші Людвіка Ашкеназі, а й твори Геннадія Шпалікова, Олексія Кабанова, пісні Утьосова, Висоцького, Вертинського, Окуджави. Музика і слова, які проникають глибоко в серці завороженого слухача.