Олексій Горбунов "Висоцький"

25 липня 2018, Ср. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Олексій Горбунов "Висоцький" у Києві - фото №1 Олексій Горбунов "Висоцький" у Києві
Олексій Горбунов "Висоцький" у Києві - фото №2 Олексій Горбунов "Висоцький" у Києві афіша
Олексій Горбунов "Висоцький" у Києві - фото №3 Олексій Горбунов "Висоцький" у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт Олексія Горбунова "Висоцький"?

1. Відвідати концерт, присвячений генію.
2. Тільки живий звук і щирі емоції.
3. Згадати пісні, що викликають в серці ностальгію і світлі почуття.

“Висоцький - це як перша цигарка, перша пластинка The Rolling Stones або The Beatles. Перше та те, що запам’ятається на все життя" (Олексій Горбунов)

25-го липня Олексій Горбунов представить камерний концерт «Висоцький», до дня пам’яті видатної людини та генія.

Цього разу винятковий актор, харизматична особистість, талановитий артист Олексій Горбунов та гурт «Грусть пилота» виконають наживо твори всенародного улюбленця. В перервах між виконанням пісень Олексій спілкується з публікою, читає вірші, розповідає цікаві невигадані історії з закулісного життя.

Актор не прагне бути “Висоцьким”. Імітацію та наслідування Горбунов називає кривлянням та зневажає. В його виконанні "Кони привередливые", "Банька по-белому", "На Большом Каретном" лунають інакше ніж в оригіналі, але щиро, затишно та по-домашньому.

Тільки живий звук та щирі емоції.

Гарна музика, дружня атмосфера та близьке спілкування з неповторним Олексієм Горбуновим, музичний вечір “Висоцький” - це прекрасний подарунок всім прихильникам справжньої музики з глибоким змістом.

У затишній атмосфері Caribbean Club Concert Hall ми згадаємо генія ХХ-го століття та разом виконаємо пісні, що викликають у серці ностальгію та світлі почуття.

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR 30 січня 19:00, Ср TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту, Київ від 1090 грн. TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Вже не хочу 30 січня TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту Придбати