Альона Вінницька

3 серпня 2018, Пт. 23:00
Клуб AQUA Коблево, Центральна (Фестивальна) алея
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Альони Вінницької?

1. Почути улюблені старі і нові хіти.
2. Танцювати і підспівувати всю ніч безперервно.
3. Зарядитися пісенним позитивом.

Альона Вінницька – співачка, яку представляти не потрібно. Автор і виконавиця музики в стилі поп-рок; одна з перших учасниць "ВІА Гри".

Перші кроки на сцені Олена зробила ще в 1993 році у власній рок-групі "Последний Единорог". А через сім років вона потрапила в "ВІА Гру", в якій виступала протягом трьох років. І ось уже 15 років Альона Вінницька успішно займається сольною кар'єрою. Її пісні "Давай забудем всё", "Рассвет", "Измученное сердце" відразу ж довели, що дівчина здатна на багато що.

Співачка не лише активно пише пісні, їздить із гастролями, але і грає в ТВ- і кінопроектах, складає саундтреки, бере участь у різноманітних акціях. В її творчій скарбничці близько десятка альбом і безліч кліпів. Коблево, зустрічай улюблену артистку! 3 серпня – День народження клубу Aqua, і в честь цього для вас відбудеться великий незабутній концерт Альони Вінницької!

Приходьте, щоб почути глибоку жіночу лірику і сучасний музичний мейнстрім! Енергетика авторської музики, яскраве шоу, живий звук і професійна команда музикантів влаштують справжній барабанний дріб у ваших серцях! Море емоцій забезпечено!

Схожі події

Класика в розарії 18 серпня 20:00, Сб Класика в розарії Ботанічний сад ім. Гришка, Київ від 350 грн. Класика в розарії Вже не хочу 18 серпня Класика в розарії Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Валентин Куба 18 серпня 20:00, Сб Валентин Куба Літній театр Морвокзал, Одеса від 150 грн. Валентин Куба Вже не хочу 18 серпня Валентин Куба Літній театр Морвокзал Придбати мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати