6 березня 2019, Ср. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 399 грн.
від 399 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Alessandro Safina?

1. Концерт видатного італійця – кращий подарунок усім жінкам до Свята Весни.
2. Насолодитися унікальним стилем співака, що поєднує оперну класику і жанр популярної музики.
3. Почути найкращі композиції Алессандро Сафіни за 30 років.

6 березня у Палаці Україна відбудеться великий концерт знаменитого італійського тенора Алессандро Сафіни у супроводі Национального заслуженого академічного симфонічного оркестру України. Більш романтичного і вишуканого подарунка для милих дам не придумати!

У програмі – найвідоміші оперні арії, раніше виконувані тенором, а також багато інших знаменитих композицій, улюблених публікою. Унікальний вокал, непереборна чоловіча чарівність і творча активність Алессандро Сафіни зробили його всесвітньо відомим. По-справжньому успішним артист став із випуском альбому Insieme a Te, що об'єднує такі жанри як соул, опера і мюзикл. Серед найбільш популярних хітів пластинки – композиція Luna, яка завоювала серця мільйонів.

Не секрет, що в число відданих шанувальників артиста входить і королева Великобританії Єлизавета II. Сам Alessandro Safina любить творчість U2, Genesis, Depeche Mode, Clash, шанує талант Енріко Карузо. У своїх роботах Алессандро Сафіна гармонійно поєднує оперу і поп-музику, називаючи цей стиль «оперним роком». Сьогодні артиста із захопленням зустрічає публіка найбільших концертних майданчиків усього світу. Жоден виступ не обходиться без аншлагу і виходів на біс. До зустрічі!