29 січня 2019, Вт. 19:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 550 грн.
від 550 грн.

Галерея

ALGIERS у Києві - фото №1 ALGIERS у Києві
ALGIERS у Києві - фото №2 ALGIERS у Києві афіша

Про подiю

Американська група Algiers вперше виступить в Україні

Дух революції, пісні робітників в рабстві, індастріал і поп-мотиви. Дуже складно уявити чотири таких різних напрямки, які в підсумку зійдуться в одній точці, але можливо, так як це творчість групи Algiers. Американці вперше виступлять в Україні 29 січня 2019 року в рамках туру на підтримку альбому The Underside Of Power.

Algiers складається з Франкліна Джеймса Фішера, Райана Мена, Лі Теча і Метта Тонга. Франклін, Райан і Лі - друзі з дитинства і виросли в Атланті, але Algiers заснували, коли переїхали жити в Лондон. Гурт примудряється грати на кількох полях одночасно і при цьому ніде не програвати. Ось вам три факти.

Факт № 1. Algiers можуть звучати по-різному. І як хор готових до бунту рабів. І як група, яка вміє складати хіти для Billboard Top 100. І як зразковий індустріальний колектив. При цьому, у них виходить не місити "жанрову" кашу в альбомах, а робити ясні і чіткі заяви, які звучать кардинально по-різному, але мають одну суть.

Факт № 2. Algiers - колектив невеликий і експериментальний, але цілком легко дружить з такими гігантами, як Depeche Mode. "Алжирці" грали на розігріві у британського тріо в минулому році.

Факт № 3. Algiers змогли заманити до себе Метта Тонга - екс-барабанщика популярної інді-рок групи Bloc Party.

Їм ставить високі оцінки Pitchfork, AllMusic, Clash, Rolling Stone і Vice. Вони катають тур за туром, без сорому виступаючи, як у великих містах, так і в найвіддаленіших глухих населених пунктах - адже справа революції має процвітати всюди. Учасники групи цікавляться історією різних країн, відвідують місця, де проходили бойові конфлікти. Надихаються побаченим і і розповідають про це в своїх піснях, нехай і без прямих відсилань.

Назвавшись на честь Алжирської війни, група моментально дає зрозуміти, про що їх творчість. Про людську свободу, рівність прав і боротьбі з ким завгодно за незалежність - як особисту, так і глобальну. Algiers влаштовують слухачеві власну революцію - як в звуці, так і в сенсі. Вони немов говорять: "Воювати потрібно, але тільки зі своїми демонами. Для того, щоб стати краще і не робити жахливих помилок".

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати