29 січня 2019, Вт. 19:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 550 грн.
від 550 грн.

Галерея

ALGIERS у Києві - фото №1 ALGIERS у Києві
ALGIERS у Києві - фото №2 ALGIERS у Києві афіша

Про подiю

Американська група Algiers вперше виступить в Україні

Дух революції, пісні робітників в рабстві, індастріал і поп-мотиви. Дуже складно уявити чотири таких різних напрямки, які в підсумку зійдуться в одній точці, але можливо, так як це творчість групи Algiers. Американці вперше виступлять в Україні 29 січня 2019 року в рамках туру на підтримку альбому The Underside Of Power.

Algiers складається з Франкліна Джеймса Фішера, Райана Мена, Лі Теча і Метта Тонга. Франклін, Райан і Лі - друзі з дитинства і виросли в Атланті, але Algiers заснували, коли переїхали жити в Лондон. Гурт примудряється грати на кількох полях одночасно і при цьому ніде не програвати. Ось вам три факти.

Факт № 1. Algiers можуть звучати по-різному. І як хор готових до бунту рабів. І як група, яка вміє складати хіти для Billboard Top 100. І як зразковий індустріальний колектив. При цьому, у них виходить не місити "жанрову" кашу в альбомах, а робити ясні і чіткі заяви, які звучать кардинально по-різному, але мають одну суть.

Факт № 2. Algiers - колектив невеликий і експериментальний, але цілком легко дружить з такими гігантами, як Depeche Mode. "Алжирці" грали на розігріві у британського тріо в минулому році.

Факт № 3. Algiers змогли заманити до себе Метта Тонга - екс-барабанщика популярної інді-рок групи Bloc Party.

Їм ставить високі оцінки Pitchfork, AllMusic, Clash, Rolling Stone і Vice. Вони катають тур за туром, без сорому виступаючи, як у великих містах, так і в найвіддаленіших глухих населених пунктах - адже справа революції має процвітати всюди. Учасники групи цікавляться історією різних країн, відвідують місця, де проходили бойові конфлікти. Надихаються побаченим і і розповідають про це в своїх піснях, нехай і без прямих відсилань.

Назвавшись на честь Алжирської війни, група моментально дає зрозуміти, про що їх творчість. Про людську свободу, рівність прав і боротьбі з ким завгодно за незалежність - як особисту, так і глобальну. Algiers влаштовують слухачеві власну революцію - як в звуці, так і в сенсі. Вони немов говорять: "Воювати потрібно, але тільки зі своїми демонами. Для того, щоб стати краще і не робити жахливих помилок".

Схожі події

Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Ramil` 13 грудня 21:00, Пт Ramil` Київ, Forsage Dance Club від 440 грн. Ramil` Вже не хочу 13 грудня Ramil` Forsage Dance Club Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 1 Подія Рок балади і Віртуози Києва 15.12 - 15.12.2019 Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати