24-pay-mark Created with Sketch.

Аліна Орлова. Презентація альбому Daybreak

20 грудня 2018, чт. 20:00-22:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 300 ₴
від 300 ₴

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Аліни Орлової?

1. Новий альбом, який закриває «юнацький цикл» творчості Аліни
2. Аліна Орлова заспіває у супроводі струнного квінтету
3. Тепла і душевна зустріч з улюбленою співачкою

20 грудня Аліна Орлова повернеться до Києва з новою програмою! Співачка під акомпанемент струнного квінтету представить композиції зі свого четвертого альбому «Daybreak».

«Мій новий альбом - це крапка. Їм я хочу закрити свій «юнацький цикл», який вже десятиліття у мене триває, - розповідає Аліна. - Я відчуваю, що цей період пройшов».

Нові пісні дійсно звучать більш зріло, але при цьому у властивій Аліні надиво ніжній і делікатній манері. Не аудиторія обирає Аліну Орлову, а її пісні обирають свого слухача, і залишаються в тих душах, які так само чарівні, як сама співачка.

Цей зимовий вечір буде наповнений різдвяною магією і затишком. До зустрічі, дорогі друзі!

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Сергій Жадан 25 травня 18:00, сб Сергій Жадан Київ, Палац спорту від 99 ₴ Сергій Жадан Вже не хочу 25 травня Сергій Жадан Палац спорту Придбати Джаз на даху 24 травня 19:00, пт Джаз на даху Київ, Тераса "Д12" від 250 ₴ Джаз на даху Вже не хочу 24 травня Джаз на даху Тераса "Д12" Придбати Музика з кінофільмів про кохання в саду -40% на другий квиток 26 травня 19:00, нд Музика з кінофільмів про кохання в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Музика з кінофільмів про кохання в саду Вже не хочу 26 травня Музика з кінофільмів про кохання в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати