Аліна Орлова. Презентація альбому Daybreak

20 грудня 2018, Чт. 20:00
Будинок Кіно Київ, ул. Саксаганского, 6
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Аліни Орлової?

1. Новий альбом, який закриває «юнацький цикл» творчості Аліни
2. Аліна Орлова заспіває у супроводі струнного квінтету
3. Тепла і душевна зустріч з улюбленою співачкою

20 грудня Аліна Орлова повернеться до Києва з новою програмою! Співачка під акомпанемент струнного квінтету представить композиції зі свого четвертого альбому «Daybreak».

«Мій новий альбом - це крапка. Їм я хочу закрити свій «юнацький цикл», який вже десятиліття у мене триває, - розповідає Аліна. - Я відчуваю, що цей період пройшов».

Нові пісні дійсно звучать більш зріло, але при цьому у властивій Аліні надиво ніжній і делікатній манері. Не аудиторія обирає Аліну Орлову, а її пісні обирають свого слухача, і залишаються в тих душах, які так само чарівні, як сама співачка.

Цей зимовий вечір буде наповнений різдвяною магією і затишком. До зустрічі, дорогі друзі!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Один в Каное Один в Каное 11 Подiй Один в Каное 28.03 - 21.04.2019