Аліса в країні чудес

25 січня 2020, Сб. 12:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

Аліса в країні чудес в Одесі! Чекаємо вас 25 січня о 12:00 в Одеському Національнму Академічнму театрі Опери та Балету.

Ви можете купити квитки на Аліса в країні чудес на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на балет «Аліса в Країні чудес»?

1. Побачити талановиту інтерпретацію улюбленої книги.
2. Здивуватися красивому поєднанню танцю, музики і літературної основи.
3. Із задоволенням розглядати яскраві костюми і декорації.

Пропонуємо вам відвідати балет для дітей «Аліса в Країні чудес» (музика Л. Волкової)

В основі вистави, звичайно ж, всім відомий твір Льюїса Керролла. Складно знайти іншу книгу, яка б мала стільки ж адаптацій: від радиоспектаклей до музичних постановок, від фільмів до комп'ютерних ігор.

Дівчинка Аліса потрапляє в Країну чудес. І з нею починають відбуватися захоплюючі пригоди. При уявній абсурдності подій, досвідчений глядач помітить серйозні алюзії, філософський підтекст і навіть логічні і математичні жарти. Книга користується неймовірною популярністю, як серед дітей, так і дорослих.

А ще це чудова основа для постановок, адже кожен персонаж - колоритний, кожна сцена - шедевр, кожен костюм - витвір мистецтва. Приходьте на балет «Аліса в Країні чудес», щоб переконатися в цьому самим! У постановці беруть участь вихованці балетної студії Світлани Антиповой, Заслуженої артистки України.

Тривалість вистави в 2-х діях - 1,5 години (з антрактом).

Схожі події

Єдина планета Єдина планета 691 Подія Єдина планета 1.02 - 31.08.2020 Абетка хороших манер Абетка хороших манер 4 Події Абетка хороших манер 17.02 - 15.08.2020 Київський Зоопарк Кожного дня Київський Зоопарк Київ, Київський Зоологічний Парк від 50 грн. Київський Зоопарк Вже не хочу Кожного дня Київський Зоопарк Київський Зоологічний Парк Придбати Як Левеня і Черепаха пісню співали Як Левеня і Черепаха пісню співали 2 Події Як Левеня і Черепаха пісню співали 16.02 - 16.08.2020