8 вересня 2018, Сб. 23:30
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 559 грн.
від 559 грн.
Обрати квиток

Галерея

Aly & Fila у Києві - фото №1 Aly & Fila у Києві
Aly & Fila у Києві - фото №2 Aly & Fila у Києві афіша
Aly & Fila у Києві - фото №3 Aly & Fila у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт Aly & Fila. Open to Close Set?

1. Aly & Fila - Чотириразові володарі титулу «Кращий транс ді-джей» за версією Trance Podium Awards.
2. Музика єгипетського транс-дуету - це барвистий емоційний світ.
3. Завдяки Aly & Fila ваше літо не закінчиться навіть у вересні!

Aly & Fila - один з найбільш затребуваних проектів електронної сцени, що збирає своїми виступами безліч шанувальників по всьому світу.

Дует, що давно знаходиться в сотні кращих діджеїв світу і регулярно радує своїми треками, вперше виступить в Києві у форматі "Open to Close" і подарує своїм слухачам спеціальний п'ятигодинний сет.

Aly & Fila ведуть власне радіошоу і є засновниками лейбла під назвою Future Sound of Egypt (FSOE). FSOE - не тільки лейбл і радіошоу, а ще й один з наймасштабніших трансових фестивалів, який проходить по всьому світу вже чотири роки поспіль. Резиденцією фестивалю є піраміди Гізи, що знаходяться в передмісті Каїра.

З 2014 по 2017 рік, дует Aly & Fila займає перше місце серед транс діджеїв, за версією Trance Podium Awards. А в 2017 році, хлопці займають перші місця в семи номінаціях, серед яких: кращий діджей; кращий продюсер; краще радіошоу; кращий лейбл; кращий трек; кращий альбом; кращий лайв сет.

Запрошуємо всіх любителів танцювальної музики зануритися в чарівний світ справжньої емоційної музики разом з Aly & Fila!